Kestane Arabası Kiralama

Kestane Arabası Kiralama

Kiralık Kestaneci Arabası Ücretleri Ve Kampanyalardan Yararlanın.

Kestane Arabası Kiralama – Közde Kestane Standı Ve Tezgahı Üzerinde Pişirip Sizlere İkram Ettiğimiz Kestaneleri Çok Beğeneceksiniz. Sıcacık Ve Mis Gibi Tadıyla Sizleri Eskilere Götürecek. İster Doğum Günleri, İster yılbaşı Etkinlikleri, İster Şirket Etkinlikleri Farketmez Misafirlerinize Rahatlıkla Kestane Kebap İkram Edebilisiniz.

kestaneci kiralama

Kestane Arabası Kiralama Satış Ve Sipariş Hattı

Kışın Yaptığınız Şirket İçi Motivasyon Günlerinde Şirket Çalışanlarının Kaynaşması İçin Yaptığınız Etkinliklerde Kestaneci Arabalarımız Ve Elemanlarımızla Unutulmaz Anlar Yaşayın. Mis Gibi Kokan Ve Çok Lezzetli Kestaneler Ortama Güzel Bir Hava Katacaktır.

kestaneci fiyatları

İstanbul Kestane Arabası Kiralama Organizasyonu

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Kestaneci Arabası Hizmetimiz Şirketimiz Bünyesinde Devam Etmektedir. Kestaneci Arabası Kiralama Hizmeti Kestane Arabalarımızla Közde Pişirilerek Sizlere Sunulmaktadır. Kestane Arabası Yanında Otantik Kıyafetli Eleman Ve Nakliye Tarafımızdan Sizlere Sunulmaktadır.

kestaneci kiralama istanbul

Kestane Kebap Organizasyon Servisi

Kestaneler Kese kağıdında gelen misafirlere Servis Edilmektedir. Kestaneler Közde Pişirilerek Sıcacık Servis Yapılıyor. Kestane Kebap Arabası Kiralaması İle Kış Aylarında renkli Ve Farklı Organizasyonlar Yapın. Mangalda, Közde Pişirilen Kestaneler Sinop, Kastamonu Ve Bursa Şehirlerinden Gelmektedir.

kestane arabası ile kestane servisi

Kestane Arabası Ve Standı Kiralama Hizmeti İçin Bizden Destek Alın.

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan kestaneler, zamanın ilerlemeye başlaması ile beraber insanların kendi evlerinde klasik tarzda çok fazla tüketmedikleri yiyecekler arasında kendine yer bulmaya başladı. Böyle olunca insanların büyük bir kısmı kestane yemek adına dışarıdaki arabalarda satışa sunulan pişmiş kestaneleri seçiyorlar.

kestaneci kiralama en iyi fiyatlar

Kestane Arabası İle Şirket Etkinliklerinde Kestane Dağıtıyoruz.

Şimdilerde Bir Çok Müşterimiz yapacakları organizasyonlarda kestane arabası kiralamasını yaparak insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefliyorlar. Genelde karnaval tarzındaki etkinliklerde görülmekte olan kestane arabası, artık istenilen her türlü aktivite için sorunsuz bir şekilde kiralanabilecektir. Organizasyonların hiç olmadığı kadar renklendirilmesine yardımcı olan bu seçeneği tercih edecek olan insanlar; sevdiklerine unutulmaz zamanlar geçirtmiş olacaklardır.

kestane dağıtım fiyatları

Kestaneci Arabası ve Standı Kiralamak İçin Şirketimize Ulaşın.

Özel olarak hazırlanmış olan araçlar sayesinde kestane arabası kiralama işlemleri sonrasında elde edilecek olan sonuçlar; tahmin edilenden çok daha etkili olacaktır. Hazırlanmış olan kestane arabası, aynı anda çok fazla kişiye hizmet verebilmektedir. Bu sayede kalabalık organizasyonlarda insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirebilecek olan kestane arabası istenilen lokasyonda kullanılabilecektir.

istanbul kestaneci kiralama ücretleri ne kadar

Kestane Siparişlerinde %20 İndirimli Fiyatlar

Kestaneler bir taraftan muhteşem bir şekilde pişerken diğer bir taraftan da insanlar zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmiş olacaklar. Dikkat edilecek olan bu detay sayesinde de artık her türlü organizasyonun planlanması işlemleri esnasında akıllarda hiçbir soru işareti kalmadan kestane arabası ile gelenlere unutulmaz zamanlar yaşatılmış olacaktır.

kestaneci standı

Kestane Arabası Ve Kestane Standı Kiralamak İçin Fiyatlarımızı Öğrenin. 0532 692 98 48

6 Replies to “Kestane Arabası Kiralama”

 1. merhaba 200 kişilik kestane pamukşeker popcorn hotdog sahlep çay fiyatı alabilirmiyim teşekkürler

 2. Sayın Yetkili,

  27 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan bir organizasyonumuz için

  12:00-16:00 ARASI hizmet vermek üzere

  2 adet Kestane arabası ve personeli ( kestane ve kese kağıdı tarafımızdan verilicek )

  2 Adet Popconr Arabası ve personeli ( mısır ve kese kağıdı tarafımızdan verilecek)

  2 adet Bardak mısır arabası ( mısır ve bardaklar tarafımızdan verilicek)

  2 Adet Osmanlı Macunu ve Arabası ( tamamı sizin tarafınızdan olacak

  23:00-02:00 Arası Hizmet Vermek Üzere,

  Kokoreç Arabası ( kiralık)

  Şekilde fiyat verebilirmisiniz.

  Ayrıca Osmanlı macunu hariç diğerlerinde personel olmayacak şekilde fiyat belirtirseniz sevinirim.
  Saygılarımla,

  Hayrullah ŞAHİN

 3. Merhabalar,

  21 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz için kestane arabası kiralamaya ihtiyacımız var 10 adet kestane aracı için 1 günlük kiralama bedelini öğrenebilir miyim?

  Biraz aciliyeti var, sitenizdeki gsm numarasını aradım cevaplanmadı. Bana imzamda yer alan GSM numarasından veya eposta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  İyi çalışmalar.

 4. Mehmet Bey Merhaba,

  Telefonda konuşmamıza istinaden;

  28 Aralık Çarşamba Günü saat 12.30 da adresimizde olmak üzere;

  Kestane Arabası
  Kestane ( 300 kişilik )
  Personel

  Desteği verilmesini rica ederim.

 5. Merhaba;

  18. Aralık tarihinde satış ofisimizde gelen misafirlerimize kestane dağıtımı talep ediyoruz. 100 kişilik hizmet için açıklamalı fiyat teklifi verilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.

  Teşekkürler,

  ÖZAK GYO

 6. Merhaba,

  12 Şubat Pazartesi günü saat 14:00-16:00 arasında gerçekleştirmeyi planladığımız 400 kişilik kestane organizasyonumuz için fiyat teklifinizi rica ederiz.
  İhtiyacımız olan hizmetler; stand, kestane, kese kağıdı ve pişirmek için bir usta.

  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir