• 0532 692 98 48

Kestane Arabası Kiralama

kestane arabaları

Kestane Arabası Kiralama

Kestaneci Standı Kiralama & Kestane Arabası Fiyatları

kestaneci kiralama

Kiralık Kestaneci Arabası Ücretleri Ve Kampanyalardan Yararlanın.

Kestane Arabası Kiralama Ve Közde Kestane Arabamızla; Yılbaşı Partileri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Şirket Organizasyonları Misafirlerinize Rahatlıkla Kestane Kebap İkram Edebilisiniz.

Kışın Yaptığınız Şirket İçi Motivasyon Günlerinde Şirket Çalışanlarının Kaynaşması İçin Yaptığınız Etkinliklerde Kestaneci Arabalarımız Ve Elemanlarımızla Unutulmaz Anlar Yaşayın. Mis Gibi Kokan Ve Sıcacık Kestaneler Ortama Güzel Bir Hava Katacaktır.

kestane arabası kiralama fiyatları

Kestane Arabası Ve Kestane Standı Kiralamak İçin Fiyatlarımızı Öğrenin.
0532 692 98 48

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Kestaneci Arabası Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir… Kestaneci Arabası Kiralama Hizmeti Kestane Arabalarımızla Közde Pişirilerek Sizlere Sunulmaktadır. Kestane Arabası Yanında Otantik Kıyafetli Eleman Ve Nakliye Tarafımızdan Sizlere Sunulmaktadır.

Kestaneler Kese kağıdında Sizlere Servis Edilmektedir. Kestaneler Közde Pişirilerek Sıcacık Servis Yapılıyor. Kestane Arabası Kiralaması İle Kış Aylarında renkli Ve Farklı Organizasyonlar Yapın.

kestaneci standı kiralama

Kestane Arabası Ve Standı Kiralama Hizmeti İçin Bizden Destek Alın.

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan kestaneler, zamanın ilerlemeye başlaması ile beraber insanların kendi evlerinde klasik tarzda çok fazla tüketmedikleri yiyecekler arasında kendine yer bulmaya başladı. Böyle olunca insanların büyük bir kısmı kestane yemek adına dışarıdaki arabalarda satışa sunulan pişmiş kestaneleri seçiyorlar.

Şimdilerde bunu bilen pek çok organizatör de yapacakları organizasyonlarda kestane arabası kiralamasını yaparak insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefliyorlar. Genelde karnaval tarzındaki etkinliklerde görülmekte olan kestane arabası, artık istenilen her türlü aktivite için sorunsuz bir şekilde kiralanabilecektir. Organizasyonların hiç olmadığı kadar renklendirilmesine yardımcı olan bu seçeneği tercih edecek olan insanlar; sevdiklerine unutulmaz zamanlar geçirtmiş olacaklardır.

kestane arabası kiralama ücreti

Kestaneci Arabası ve Standı Kiralamak İçin Şirketimize Ulaşın.

Özel olarak hazırlanmış olan araçlar sayesinde kestane arabası kiralama işlemleri sonrasında elde edilecek olan sonuçlar; tahmin edilenden çok daha etkili olacaktır. Hazırlanmış olan kestane arabası, aynı anda çok fazla kişiye hizmet verebilmektedir. Bu sayede kalabalık organizasyonlarda insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirebilecek olan kestane arabası istenilen lokasyonda kullanılabilecektir.

Kestaneler bir taraftan muhteşem bir şekilde pişerken diğer bir taraftan da insanlar zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmiş olacaklar. Dikkat edilecek olan bu detay sayesinde de artık her türlü organizasyonun planlanması işlemleri esnasında akıllarda hiçbir soru işareti kalmadan kestane arabası ile gelenlere unutulmaz zamanlar yaşatılmış olacaktır.

kestaneci standı

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Kestane Arabası Kiralama” üzerine 7 düşünce

betül zirekYayın tarihi  9:30 pm - Kas 11, 2017

merhaba 200 kişilik kestane pamukşeker popcorn hotdog sahlep çay fiyatı alabilirmiyim teşekkürler

hayrullah şahinYayın tarihi  10:19 pm - Ara 12, 2017

Sayın Yetkili,

27 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan bir organizasyonumuz için

12:00-16:00 ARASI hizmet vermek üzere

2 adet Kestane arabası ve personeli ( kestane ve kese kağıdı tarafımızdan verilicek )

2 Adet Popconr Arabası ve personeli ( mısır ve kese kağıdı tarafımızdan verilecek)

2 adet Bardak mısır arabası ( mısır ve bardaklar tarafımızdan verilicek)

2 Adet Osmanlı Macunu ve Arabası ( tamamı sizin tarafınızdan olacak

23:00-02:00 Arası Hizmet Vermek Üzere,

Kokoreç Arabası ( kiralık)

Şekilde fiyat verebilirmisiniz.

Ayrıca Osmanlı macunu hariç diğerlerinde personel olmayacak şekilde fiyat belirtirseniz sevinirim.
Saygılarımla,

Hayrullah ŞAHİN

oğuzhan yılmazYayın tarihi  11:01 am - Ara 13, 2017

Merhabalar,

21 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz için kestane arabası kiralamaya ihtiyacımız var 10 adet kestane aracı için 1 günlük kiralama bedelini öğrenebilir miyim?

Biraz aciliyeti var, sitenizdeki gsm numarasını aradım cevaplanmadı. Bana imzamda yer alan GSM numarasından veya eposta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

mustafa baburYayın tarihi  11:02 am - Ara 13, 2017

Mehmet Bey Merhaba,

Telefonda konuşmamıza istinaden;

28 Aralık Çarşamba Günü saat 12.30 da adresimizde olmak üzere;

Kestane Arabası
Kestane ( 300 kişilik )
Personel

Desteği verilmesini rica ederim.

aytunç aktaşYayın tarihi  11:03 am - Ara 13, 2017

Merhaba;

18. Aralık tarihinde satış ofisimizde gelen misafirlerimize kestane dağıtımı talep ediyoruz. 100 kişilik hizmet için açıklamalı fiyat teklifi verilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Teşekkürler,

ÖZAK GYO

Ayfer BeyazıtYayın tarihi  8:28 am - Oca 8, 2018

Merhaba,

12 Şubat Pazartesi günü saat 14:00-16:00 arasında gerçekleştirmeyi planladığımız 400 kişilik kestane organizasyonumuz için fiyat teklifinizi rica ederiz.
İhtiyacımız olan hizmetler; stand, kestane, kese kağıdı ve pişirmek için bir usta.

Teşekkürler.

Mesajınızı bırakın