Hakkımızda misyon ve vizyonumuz

Firmamız 2000 yılında İstanbul Fatih’te kurulmuştur. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Organizasyon alanında hizmet vermeye başladık.

İşimize duyduğumuz derin saygı, her çalışmalarımızdaki titizlik ile müşterilerimize daha kaliteli ve düşük maliyetli hizmet vermek firmamızın temel prensibidir.

En kaliteli ve hijyenik hizmeti en düşük maliyetlerde müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini ilke edinen firmamız özel günlerinizde sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Kalite, titizlik ve dürüstlüğü ilke edinen Nostaljik Sokak Arabaları firmamız organizasyon sektöründe hoş görüden asla taviz vermeden lider kuruluş olma yönünde hızla ilerlemektedir.ikram arabaları

Misyon

2000 yılında kurulan Nostaljik Sokak Arabaları firmamız organizasyon alanında faaliyete geçirdiğimiz; Pamuk Şeker Arabası Kiralama, Patlamış Mısır Arabası Kiralama, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı Şerbetçisi Kiralama, Kahveci Güzeli Kiralama, Hayır Lokması Kiralama, Maraş Dondurmacısı Kiralama, Bardak Mısır Arabası kiralama hizmetlerimizi deneyimli ve alanında uzman personellerimiz ile sunmaktayız. Bu alanda müşterilerilerimize en uygun hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

Firma olarak organizasyon alanında İstanbul ilinde gözde kuruluşlar arasında yer alarak Müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek ve bunun için daima yeniliklere açık olarak işimizi devam ettirmek ilkemizdir.

İş ahlakımız ve çizgimizi bozmadan çok çalışarak Organizasyona alanında tek olmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri Her zaman için Haklıdır ilkemiz ile kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak işimizi profesyonel anlamda kurumsallıktan ayrılmadan devam ettirmek niyetindeyiz.

Sipariş ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 0212 531 99 44

Gsm 0532 692 98 48

E-Mail info@panayiryiyecekleri.com

Adres Axis İstanbul Avm Üstü Ofis Bölümü, 5. Kat No: 108 Topçular Mahallesi, Osmangazi Caddesi, No: 2 Eyüp Sultan – İstanbul