patlamış mısırcı
Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları

popcorn arabası kiralama servisi

Patlamış Mısır Arabası, Mısır Patlatma Makineleri

Patlamış Mısır Arabası Kiralama İstanbul – Popcorn arabası kiralama hizmetleri için organizasyonlarınızdan en az 4 gün önce bizi aramanız gerekmektedir. Mısır Patlatma arabalarımız yeni ve temizdir. Dağıtım Yapılmadan Önce arabalarımız silinip temizlenir. Popcorn dağıtımı yapan elemanlarımız Osmanlı kıyafetleri yanında gömlek papyon şeklinde size hizmet vermektedir. %10 İndirimli Fiyatlarımız Ve Kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

mısır arabası kiralama kaç para

İstanbul Patlamış Mısırcı Kiralama 2.500 TL

Her türlü eğlence, etkinlik ve davet organizasyonlarınızda Patlamış Mısır Arabası Kiralama hizmetini bizden isteyebilirsiniz. Popcorn Arabası Kiralamaları ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Patlamış mısırcı hizmetimiz sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi oldu. Ayrıca doğum Günleri, okul şenlikleri, Ramazan etkinlikleri, Özel Gün ve geceleriniz de Popcorn arabası kiralama ile hizmetinizdeyiz.

patlamış mısırcı kiralamak ne kadar

Patlamış Mısır Arabası Kiralamak İçin 0532 692 98 48

Patlamış mısır arabası kiralama, Patlamış mısır kiralama fiyatları için bizi arayın bilgi alın. İkram Arabaları Ve Nostaljik Sokak Satıcıları ile özel anlarınıza renk katıyoruz. Popcorn arabası kiralama hizmeti son zamanların en popüler organizasyon ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Özellikle okul etkinliklerinde sıkça tercih edilmektedir.

İstanbul patlamış mısır arabaları kiralamak ne kadar

Patlamış Mısır Arabası Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım?

2024 yılında da organizasyon şirketimiz en şık ve en yeni seyyar mobil popcorn, mısır arabalarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yapacağınız tüm etkinlik davet ve organizasyonlarda misafirlerinize mis gibi kokusu ve tadıyla muhteşem bir ikramda bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren şirketimiz sizlere kaliteliyi en uygun fiyatlarla sunuyor.

kiralık pamuk şekerci popcorn arabası kiralama

Popcorncu Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz

Yeni yılda indirimli fiyatlar kampanyalı satışlarımız için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Sizin istediğiniz noktalara kadar gelip popcorn patlamış mısır arabalarımızı sizlere ulaştıralım. Patlamış mısır arabasıyla ilgili tüm detaylar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Mısır, yağ, tuz, mısır arabası ayrıca eleman, nakliye gibi detaylarda yine tarafımızdan karşılanmaktadır. 

en güzel patlamış mısır arabaları

Patlamış Mısır Arabaları En Şık Modeller

Patlamış mısır, Geçmişten günümüze her dönemde sevilerek tüketilmektedir. Bizler Patlamış Mısır Arabaları ile mısırı farklı ve ilgi çekici bir şekilde sizlere sunmaktayız. Mısır; sıcak, lezzetli ve şık bir şekilde Popcorn arabaları ile sizlere servis ediyoruz. Popcorn Arabaları ile organizasyonlarınıza renk katmaya devam ediyoruz. 2.500 TL’den Başlayan Fiyatlar İçin Bizimle İletişime Geçin.

mısır patlatma arabası kaç para

Doğum Günü Etkinliklerinde Popcorn Dağıtımı Yapıyoruz

Organizasyon sektörünün lider firması olan Hayat Organizasyon olarak Doğum günlerinde ikram arabaları renk katıyoruz. Doğum günü kutlamalarında gelen misafirlere ve çocuklara pamuk şekeri ve mısır patlatma ikram edebilirsiniz. Çocukların çok sevdiği ve severek tükettiği ürünleri sizlerde bizden sipariş verebilirsiniz. Yapacağınız etkinlik ve organizasyonlar için şirketimizi arayabilir adresinize kadar ikram arabalarını getirip sizlere servis edebiliriz.

patlamış mısır arabası ve pamuk şekerci

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Servisi En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuluyor.

Organizasyonlarda ikram edilecek eğlencelik yiyeceklere alternatif olarak patlamış mısır oldukça ilgi gören ikramlar arasında yer almaktadır. Bu anlamda tercih edilen bir etkinlik unsuru olarak her çeşit organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Çeşitli açılış, bayi toplantıları ve tanıtım gibi organizasyonlarda oldukça ilgi gören Nostaljik İkram arabası her yaştan misafirlerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

mısır popcorn dağımı

Mısır Patlatma Arabası İle Sünnet Organizasyonların Renk Katıyoruz

İnsanoğlu, eski zamanlardan beri patlamış mısır yemekte ve sevmekte, günümüzde özellikle sinemalarda bir vazgeçilmez olan popcorn ve patlamış mısır sevilerek tüketilmekte. Patlamış mısır arabası fiyatları için bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir.

mısırcı kiralama fiyatı

Patlamış Mısır Arabaları İle Fuar Organizasyonları Yapmaktayız

Popcorn ve patlamış Mısır Arabaları ile firmamız tarafından sizlere ulaştırılmakta, özellikle Şirket Toplantıları, sünnet organizasyonları, doğum günleri ve açılış organizasyonlarında sıklıkla müşterilerimize sunduğumuz ve onlarda misafirlerine sürpriz yapmaktadırlar. Kiralık Popcorn arabası hizmetini İstanbul ve tüm ilçelere hizmet ağı ile yapılmaktadır.

pamuk şeker arabası ile finansbanktayız

Kiralık Patlamış Mısır Standı İle Organizasyonlara Farklılık Katın.

Son derece şık ve görselliğe önem verdiğimiz arabalarımızla, otantik kıyafetli elemanlarımız veya modern giyimli kıyafetlerimizle arabalarımızı sizlere sunabilmekteyiz. Sizlerde misafirlerinize sürpriz yapmak ve farklı bir sunum için bize ulaşmanız yeterli. İstanbul’un tüm bölgelerine servisimiz mevcuttur.

patlamış mısırcı en uygun fiyatlar

Patlamış Mısır Arabaları İle Okul Etkinliklerinde Mısır Dağıtıyoruz

Ayrıca çevre illerden gelen talepleri değerlendirip ona göre yardımcı olmaya çalışıyoruz. Nostaljik İkram arabalarıyla sizlerde organizasyonlarınıza bir sıcaklık ve farklılık katın diyoruz. Sokak satıcıları kiralama alanında tüm hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. En Şık Ve En Yeni Stand Ve Arabalar Sizleri Bekliyor.

popcorn arabaları kiralama etkinliği

Patlamış Mısırcı Kiralama İle Açılış Organizasyonları

16 yıllık deneyim ve tecrübemizle Popcorn ve patlamış mısır arabaları dışında pamuk şeker arabası, Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti hizmetimiz devam etmektedir. İkram Arabaları  yaz kış her mevsim tercih edilmektedir. En özel günlerinizi renklendirecek daha bir çok İkram Arabaları hizmetimiz sizleri bekliyor.

patlamış mısır arabası modelleri

Sokak Satıcıları Kampanyası

  • Popcorn Mısır Dağıtımı 200 Kişilik
  • Osmanlı Macunu Dağıtımı 200 Kişilik
  • Pamuk Şeker İkramı 200 Kişilik

Hepsi Nakliye Ve Elemanlar Dahil 7.000 TL

kiralık pamuk şeker arabaları

Popcorn Arabaları Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

mısır popcorn arabaları

Patlamış Mısır Dağıtım Sayıları Ve Fiyatları

100 Kişilik Popcorn Mısır Dağıtımı Fiyat2.500 TL
200 Adet Patlamış Mısır İkramı Fiyatı3.000 TL
300 Tane Popcorn İkramı Ücreti3.500 TL
500 Paket Patlamış Mısır Dağıtım Hizmeti4.000 TL