• 0532 692 98 48

Çubukta Patates Arabası Kiralama

Çubukta Patates Arabası Kiralama

Çubukta Patates Arabası Kiralama Ve Çubukta Patatesçi Standı

çubukta patates arabası kiralama

Çubukta Patates Arabası Kiralama Hizmeti; Şirket Yemekleri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonlarında Sıcacık  Ve Lezzetli Bir Patatese Ne Dersiniz?

son yıllarda insanların çokça bizden talep ettiği ve son derece lezzetli olan çubukta patates ikramımızı mutlaka yiyin. çubuk patates kızartmasını sizler için farklı tarzda sizlere ikram ederken kaju baharatını ve tuzu patatesin üzerine serperek sizlere servis ediyoruz.

İstanbul Çubukta Patates Arabası Kiralama

Artık Organizasyonlarınızın Vazgeçilmezi Olan Çubukta Patates Standımız İle Şirket İçi Çalışanlarınıza Sürpriz yapabilirsiniz. Çubukta Patates Standı Kiralama Hizmeti ile özel organizasyonlara farklılık katabilirsiniz.

yıllardır sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için sizlerle olmaya devam ediyoruz. son yıllarda son derece ilgi gören ve gittiğimiz etkinliklerde sevilerek tüketilen çubukta patates sizlere en hijyen şekilde sunulmaktadır. bildiğimiz patates kızartmasının farklı bir boyut kazandığı tadı ve baharatıyla son derece lezzetli olan çubukta patates arabasını kiralayıp misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Çubukta Patates Standı Ve Arabası Kiralama Fiyatlarıçubukta patates standı kiralama

Çubukta Patates Sunum fiyatlarımız ekonomik ve makuldur. organizasyon ve etkinliklerinize fark katabilirsiniz. 100 kişilik çubukta patates kiralama ücretimiz 600 tl’den başlamaktadır.

yerin uzaklığına göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. ister 100 kişi, ister 1.000 kişiye kadar çubukta patates servisimiz mevcuttur. yılların tecrübe ve deneyimini sizinle paylaşmak isteriz.

Çubukta Patates Arabası Kiralama Fiyatları Ve Ücretleri Hakkında Bilgi Alın.
0532 692 98 48

çubukta patates

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Çubukta Patates Arabası Kiralama” üzerine 3 düşünce

selin gençYayın tarihi  10:38 pm - Ara 12, 2017

Merhabalar,

Çalıştığımız firmalarımızdan birinde ofis içi etkinliği düşünülmekte.

Tarih – Kasım ayı içerisinde herhangi bir cuma günü. (Henüz netleşmedi)

Kişi sayısı – 80 kişi

İstenilen etkinlik – Çikolata şelalesi, Simit,Kestane,Boza, Osmanlı şekeri ,Sahlep ,Taze meyve suları,lokma tatlısı, Çubukta patates vs (Resimleri ile yollarsanız sevinirim.). Ofis içinde uygun diğer alternatiflerinizi de rica ederim.

10:00 ile 13:00 arası olabilir henüz netleşmedi.

Mekan – Eyüp

İyi çalışmalar

nigar.kalyoncu@iletisimofisi.comYayın tarihi  5:58 pm - Ara 13, 2017

Merhaba,

Bilgilerinize web sayfanızdan ulaştım. 14 Nisanda Üsküdar’da gerçekleşecek festivalimiz için patlamış mısır arabası ve çubukta patates arabası düşündük. Gördüğüm kadarıyla Sizin bu hizmetleriniz var.

Uygunluk ve fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

Kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.

İyi çalışmalar

Mesajınızı bırakın