Çubukta Patates Arabası Kiralama

çubukta patates arabası kiralamak istiyorum

Çubukta Patates Kiralama

Çubukta Patates Arabası Kiralama Hizmeti için Şirketimizi Arayabilirsiniz. Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonlarında Sıcacık  Ve Lezzetli Bir Patatese Ne Dersiniz?

İnsanların çokça bizden talep ettiği ve son derece lezzetli olan çubukta patates ikramımızı mutlaka yiyin. çubuk patates kızartmasını sizler için farklı tarzda sizlere ikram ederken kajun baharatını ve tuzu patatesin üzerine serperek sizlere servis ediyoruz.

İstanbul Çubukta Patates Arabası Kiralama

Artık Organizasyonlarınızın Vazgeçilmezi Olan Çubukta Patates Standımız İle Şirket İçi Çalışanlarınıza Sürpriz yapabilirsiniz. Çubukta Patates Standı Kiralama Hizmeti ile özel organizasyonlara farklılık katabilirsiniz.çubukta patates

Yıllardır sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için sizlerle olmaya devam ediyoruz. Son yıllarda son derece ilgi gören ve gittiğimiz etkinliklerde sevilerek tüketilen çubukta patates sizlere en hijyen şekilde sunulmaktadır. Bildiğimiz patates kızartmasının farklı bir boyut kazandığı tadı ve baharatıyla son derece lezzetli olan çubukta patates arabasını kiralayıp misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Çubukta Patates Standı Ve Arabası Kiralama Fiyatları

Çubukta Patates Sunum fiyatlarımız ekonomik ve makuldür. Organizasyon ve etkinliklerinize fark katabilirsiniz. 100 kişilik çubukta patates kiralama ücretimiz 5.000 TL’den başlamaktadır. Yerin uzaklığına göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. İster 100 kişi, ister 1.000 kişiye kadar çubukta patates servisimiz mevcuttur. Yılların tecrübe ve deneyimini sizinle paylaşmak isteriz.

Çubukta Patates Fiyatları Ve Ücretleri Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir