• 0532 692 98 48

Simit Arabası Kiralama Hizmeti

simit arabası kiralama fiyatı

Simit Arabası Kiralama Hizmeti

Simit Arabası Kiralama Ve Simitçi Standı Fiyatları

simitçi

Simit Arabası Kiralama Hizmeti ile; Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Düğün Organizasyonları, Nişan Programlarında Misafirlerinize Sıcacık Gevrek Simitlerimizi Rahatlıkla İkram Edebilisiniz. Özel Etkinliklerinizde Simitçi Arabası ve Simitçi Standı Kiralaması Yanında Otantik Kıyafetli Bir Elemanımız Ve Kese kağıdında Sizlere Servis Yapılmaktadır. Arabaların Nakliyesi Tarafımızdan Yapılmaktadır.

simit arabası kiralama

Simitçi Arabası Kiralama Ücretleri Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Nostaljik Sokak Satıcılarımızdan Olan Simitçi Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir. Simit Arabası, Eleman Ve Gevrek Simit Hepsi Tarafımızdan Sizlere Sunulmaktadır. Ayrıca Eleman Olmadan Sadece Simit Arabası da Kiralayabiliyoruz.

simitçi arabası

Simit Arabası Kiralama Hizmeti İçin Ne Yapmalıyım?

Simit, Türklerin vazgeçilmez yiyeceklerinden bir tanesi. Özellikle de kahvaltıların vazgeçilmezi olan simit, geçmiş dönemlerde öncelikli olarak tepsilerde satılmaya başlandı. Ardından çok fazla yere ulaşmasını isteyen satıcılar, bulundukları alanı simit arabaları ile gezmeye başladılar. Fakat daha sonrasında bu konuda da oldukça ciddi değişimler oluşmaya başladı.

Öyle ki artık simit arabalarını görmek mümkün olmuyor. Bunu bilen bazı kişiler de yapmakta oldukları pek çok farklı organizasyonlarda simit arabalarını kullanmak istiyorlar.

Panayır etkinliklerinin vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulan simit arabası kiralama işlemleri günümüzde en fazla araştırma yapılan konular içerisinde bulunmakta. Buna rağmen pek çok kişi organizasyonları için simit arabası kiralama işlemlerini nasıl yapabileceğini tam olarak bilemiyor.

Simit Arabası Ve Servis Elemanı Kiralama Hizmetini İstanbul’da Veriyoruz.

Böyle olunca da simit arabası kiralama hizmetinden yararlanamıyorlar. Oysaki bu hizmet her türlü organizasyon adına kiralanabilmektedir. Birçok kişi yalnızca toplantılarında bu hizmeti alabileceklerini düşünseler de doğum günlerinde ya da sünnet organizasyonlarında çocuklar için simit arabası kiralama işlemleri rahatlıkla yapılabilecektir.

Oldukça uygun fiyatlara insanlara sunulmakta olan bu hizmet sayesinde yapılacak olan toplantılar hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçecek. Simit arabasında gelecek olan taze simitler, gelen konuklara birer birer dağıtılacaktır. Gerek dağıtım gerekse simit arabasının bulunulan yere gelmesi hizmeti tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece gelenler asla unutamayacakları mükemmellikte ve keyifte bir organizasyona gelmenin keyfini doyasıya yaşamış olacaklar.

Simit Arabası Kiralama Hizmeti

Özel Günlerde Ve Organizasyonlarda Simit Arabası Kiralamak İsterseniz Bizden Bilgi Alın.

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Simit Arabası Kiralama Hizmeti” üzerine 2 düşünce

S.Burak SÜMERYayın tarihi  6:44 pm - Ara 13, 2017

Mehmet bey merhaba;
Sabah telefonla konuştuğumuz üzere bir kaç ürünle ilgili fiyat teklifi vermenizi rica edeceğim.

PopCorn arabası
Pamuk şeker arabası
Haşlanmış mısır
Çiğ köfte
Hot dog & Sosisli
Simitçi
Sizden ricam
1 – yukarıda yazılı ekipmanların günlük kira fiyatları nelerdir?
2- bu ekipmanların elemanlı maliyetleri nelerdir?
3- bu ekipmanların eleman artı dağıtılacak ürünle birlikte maliyetleri nelerdir?
Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

FerdiYayın tarihi  2:35 am - Mar 23, 2018

Bende ispartada simit satmak istiyorum ve bir arabaya ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

Mesajınızı bırakın