Maraş Dondurması Fiyatları

Maraş Dondurması Fiyatları

Dondurmacı Kiralama Hizmeti

Maraş Dondurması Fiyatları Şirketimizde her zaman ekonomiktir. Yaz Mevsiminde Misafirlerinize İkram Edeceğiniz Mis Ve Buz Gibi tadıyla Maraş Dondurması gelen misafirlere çok özel anlar yaşatacaktır. külahta kakaolu ve sütlü olarak ikram edebileceğiniz dondurmaları özel stand ve arabalarımız ile servis etmekteyiz. küçüklerin ve büyüklerin sevdiği külahta dondurma servisimizi sizde tercih edebilirsiniz.

dondurmacı kiralama etkinlik organizasyonu

Maraş Dondurması Fiyatları

Dondurma İkramı Fiyatlarımız Gideceğimiz Yerin uzaklığına ve dondurma dağıtacağımız kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 100 kişilik Maraş dondurması kiralama ve dağıtım fiyatlarımız 1.000 TL’den Başlamaktadır. diğer fiyatlar ve içerikler için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Dondurma Rezervasyonu ve Siparişleriniz İçin Organizasyon Şirketimizi Arayın Bilgi Alın.

İstanbul Maraş dondurmacısı kiralama fiyatları

Organizasyonlarda Dondurmacı Talebi İçin İletişime Geçin

Organizasyonlarda Misafirlerinize ve gelen davetlilere dondurma ikram etmek ve dağıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. firmamızı arayarak organizasyonlara gelip külahta dondurma ikram edebilirsiniz. kakaolu, sütlü, limonlu, çilekli ve portakallı olarak dondurma ikramı yapabilirsiniz. 50 kişiden, 1000 kişiye kadar maraş dondurması dağıtımı yapabilmekteyiz. Toplumumuzun Her Kesiminin Severek Tükettiği mis gibi dondurma ikramını misafirleriniz çok beğenecek.

külahta dondurma dağıtım hizmeti

Dondurma Dağıtım Hizmeti İle Nerelere Geliyoruz?

  • Sünnet Düğün Programı
  • İşyeri Açılış Organizasyonu
  • Fuar Organizasyon Etkinliği
  • 23 Nisan Etkinlikleri
  • Ana Okulu Şenlikleri
  • Doğum Günü Partileri
  • Yaza Merhaba Şenlikleri

İstanbul’da Maraş Dondurmacısı Kiralama Servisimizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilir Organizasyonlarda değişiklik yapabilirsiniz. 0532 692 98 48