Maraş Dondurması Fiyatları

Maraş Dondurması Fiyatları

Dondurmacı Kiralama Hizmeti

Maraş Dondurması Fiyatları Şirketimizde her zaman ekonomiktir. Yaz Mevsiminde Misafirlerinize İkram Edeceğiniz Mis Ve Buz Gibi tadıyla Maraş Dondurması gelen misafirlere çok özel anlar yaşatacaktır. külahta kakaolu ve sütlü olarak ikram edebileceğiniz dondurmaları özel stand ve arabalarımız ile servis etmekteyiz. küçüklerin ve büyüklerin sevdiği külahta dondurma servisimizi sizde tercih edebilirsiniz.

dondurmacı kiralama etkinlik organizasyonu

Maraş Dondurması Fiyatları Ne Kadar?

Dondurma İkramı Fiyatlarımız Gideceğimiz Yerin uzaklığına ve dondurma dağıtacağımız kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 100 kişilik Maraş dondurması kiralama ve dağıtım fiyatlarımız 2.500 TL’den Başlamaktadır. diğer fiyatlar ve içerikler için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Dondurma Rezervasyonu ve Siparişleriniz İçin Organizasyon Şirketimizi Arayın Bilgi Alın.

İstanbul Maraş dondurmacısı kiralama fiyatları

Organizasyonlarda Dondurmacı Talebi İçin İletişime Geçin

Organizasyonlarda Misafirlerinize ve gelen davetlilere dondurma ikram etmek ve dağıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. firmamızı arayarak organizasyonlara gelip külahta dondurma ikram edebilirsiniz. kakaolu, sütlü, limonlu, çilekli ve portakallı olarak dondurma ikramı yapabilirsiniz. 50 kişiden, 1000 kişiye kadar maraş dondurması dağıtımı yapabilmekteyiz. Toplumumuzun Her Kesiminin Severek Tükettiği mis gibi dondurma ikramını misafirleriniz çok beğenecek.

dondurmacı kiralama maraş dondurması

Maraş Dondurması İkram Ediyoruz

Yaz aylarında misafirlerinize ikram edebileceğiniz en güzel atıştırmalıklardan biri olan Maraş dondurması sizin misafirlerinizin ilgisini çekecektir. Çikolatalı, sütlü, limonlu, çilekli ve vişneli gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. İstediğiniz her noktaya Maraş dondurma stantlarımızda ulaştırıp otantik kıyafetlerle sizlere sunum yapmaktayız.

dondurmacı kiralama hizmeti ne kadar

Seyyar Maraş Dondurmacısı Kiralamak İçin Bize Ulaşın

İsterseniz dondurmayı şakalar ve şovlarla dağıtım yapabilmekteyiz. Minimum 100 kişiden başlayan dağıtımlarımız maksimum sayı size bağlıdır. Yıllardır ikram arabaları konseptinde sizlere araçlarımız ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Size Bir telefon kadar yakınız. Arayın organizasyonlarınıza renk katalım. En Muhteşem Dondurmaları Otantik Kıyafetler Ve Şovlarla Gelen Davetlilere İkram Ediyoruz.

külahta dondurma dağıtım hizmeti

Dondurma Dağıtım Hizmeti İle Nerelere Geliyoruz?

  • Sünnet Düğün Programı
  • İşyeri Açılış Organizasyonu
  • Fuar Organizasyon Etkinliği
  • 23 Nisan Etkinlikleri
  • Ana Okulu Şenlikleri
  • Doğum Günü Partileri
  • Yaza Merhaba Şenlikleri

İstanbul’da Maraş Dondurmacısı Kiralama Servisimizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilir Organizasyonlarda değişiklik yapabilirsiniz. 0532 692 98 48