Mobil Lokma Arabası kiralama esenler otogar cami

Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatları 900 TL

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları – Son yıllarda vefat, cenazelerde ve mevlitlerde lokma döküyoruz ve hayırlara vesile oluyoruz. Gelen tüm misafirler hayır lokmasından tadıyorlar. Sizlerde Ölmüşlerinizin arkasından hayır yapmak için lokma döktürebilir ve Hayır lokmasını dostlarınıza ikram edebilirsiniz. 900 TL’den Başlayan Lokma Hayrı Fiyatları Sizleri Bekliyor.

lokma arabası lokma döktürme

Hayır Lokması Kiralama İle Şirket Etkinlikleri

İstanbul’da lokma döken firmamız ile profesyonel ekipmanlar ve uzman personeller ile her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu, hijyen ve sizlere en İyi Hizmettir . Sizlerde içiniz rahat şekilde lokma arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

hayır lokması ile cenazelerdeyiz

İstanbul Hayır Lokması Döktürmek İçin Ne Yapmalıyım?

Nostaljik sokak satıcılarımızdan olan hayır Lokması dağıtım hizmetleri firmamız tarafından yıllardır sizlere sunulmaktadır. Cenaze işlemlerinizin arkasından, mevlit organizasyonlarında, düğünlerde, açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı özellikle tercih edilmektedir.

hayır lokması döktürme kaç para

Hayır lokması Döktürme Fiyatları Ve Dağıtımı

Onlarca Lokma Tezgahımız ve standımızla birçok çalışanımız, temiz, hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. hamurun yapılması, pişirilmesi şerbete konulup sonra pet tabaklarda dağıtılır. Baştan bitime kadar bütün organizeye kendimiz yapmaktayız kendi araçlarımızla gelip sizden sadece bir elektrik istiyoruz onun dışında tabağından çatalına nakliyesinden elemanına hamurundan şerbetine kadar her şey tarafımızdan karşılanmaktadır.

lokma dökme fiyatları çok ucuz

Cenazelerde Hayır Lokması Döktürmek Ve Hayırlara Vesile Olmak İçin Buradayız.

Hayır lokması dağıtımı uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir ama biz bunu profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Lokma arabası kiralama hizmeti ile sizlere en hijyenik ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizlerde kaliteli ve lezzetli bir lokma döktürmek istiyorsanız firmamızı arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hayır lokmacısı kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi için 0(212) 531 99 44 irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

lokma dökme arabası kiralama servisi

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti İçin Kaç Gün Önce Aramalıyım?

Lokmacı Kiralama Hizmetlerimizi Açılış Organizasyonlarında, Sünnet Düğünlerinde Hizmetinizdeyiz. Ramazan ayında iftar yemeklerinizde yine tatlı niyetine lokma ikram edebilirsiniz. Özel davet ve toplantılarınızda lokma Dökme hizmeti sunabilirsiniz. Fuar organizasyonlarında lokma standlarımızla misafirlerinize lokma ikram edebilirsiniz. Lokma Siparişi İçin 1 Hafta Önce aramanız Gerekmektedir.

en çıtır lokma döktürme hizmeti

Lokmacı Kiralama Servisi İle Lokma Dağıtın

Lokmacı isteyen kişilere özel olarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Online platform üzerinden de yapmış olduğumuz hizmetlerimizi en hızlı şekilde lanse edecek adresimizde hemen sizlerde yerinizi alarak lokmacı Kiralama konusunda ki ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılamayabilirsiniz.

lokmacı kiralama hayır lokması

Hayır Lokmasında %100 Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak lokma konusunda ki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır. En ucuz fiyattan şirketimize lokma siparişi vererek sizlerde özel davetlerinizde lokma döktürebilirsiniz. Lokmalar taze ve oldukça da lezzetlidir.

Açılış Organizasyonunda Hayır Lokmacısı Kiralama 

lokma arabası kiralama İstanbul

Lokma Tatlısı Nasıl Yapılır?

Lokma Döktürme Nasıl Yapılır; hamurdan bir miktar alınarak avuç içinde sıkılır ve avucun dışına taşan kısım, yağlanmış bir tatlı kaşığı yardımıyla alınarak kızgın yağa bırakılır. Seri bir şekilde yağa atılan hamurlar, sürekli karıştırılarak her taraflarının kızarması sağlanır. Kızaran hamurlar, kevgir yardımıyla yağdan alınarak soğuk şerbete bırakılır. Öncelikle su ve şeker kaynatılarak şerbet hazırlanır. Kaynamaya başlayan şerbete limonun suyu da eklenerek bir taşım daha kaynatılır ve şerbet ocaktan alınarak soğumaya bırakılır.

Hayır Lokma Kiralama İkramı Yaptırmak İçin Arayın

17 yıldır hizmet verdiğimiz sektörlerden biri olan lokma Döktürme kiralama servisi sizler için uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır devam ediyoruz. Lokma arabaları ve standı ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Lokma Hayrı için buradayız. Fiyatımıza, Üretim Makinesi, Lokma, Nakliye ve Özel Lokmacı kıyafetiyle elemanımız dahildir.

Hayır lokması dökme lokma dağıtımı

Hayır Lokması Fiyatları Kaç Para?

  • 500 Tane Hayır Lokması Dökme 900 TL
  • 800 Tane Lokma Döktürme 1.200 TL
  • 1.000 Tane Lokma İkramı 1.400 TL
  • 1.500 Tane Hayır Lokması Dağıtımı 1.80 TL

lokma arabası ile lokma döktürmek istiyorum

İstanbul Hayır Lokmacısı Kiralama Ve Lokma Arabası Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın.
0532 692 98 48