hayır lokmacısı istanbul

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 700 TL

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları – Son yıllarda vefat, cenazelerde ve mevlitlerde lokma döküyoruz ve hayırlara vesile oluyoruz. Gelen tüm misafirler hayır lokmasından tadıyorlar. Sizlerde Ölmüşlerinizin arkasından hayır yapmak için lokma döktürebilir ve Hayır lokmasını dostlarınıza ikram edebilirsiniz. 700 TL’den Başlayan Lokma Hayrı Fiyatları Sizleri Bekliyor.

Hayır Lokması Kiralama Servisi

Hayır Lokması Kiralama İle Şirket Etkinlikleri

İstanbul’da lokma döken firmamız ile profesyonel ekipmanlar ve uzman personeller ile her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu, hijyen ve sizlere en İyi Hizmettir . Sizlerde içiniz rahat şekilde lokma arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

hayır lokması ile cenazelerdeyiz

İstanbul Hayır Lokması Döktürmek İçin Ne Yapmalıyım?

Nostaljik sokak satıcılarımızdan olan hayır Lokması dağıtım hizmetleri firmamız tarafından yıllardır sizlere sunulmaktadır. Cenaze işlemlerinizin arkasından, mevlit organizasyonlarında, düğünlerde, açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı özellikle tercih edilmektedir.

hayır lokması döktürme kaç para

Hayır lokması Dökme Ve Dağıtımı

Onlarca Lokma Tezgahımız ve standımızla birçok çalışanımız, temiz, hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. hamurun yapılması, pişirilmesi şerbete konulup sonra pet tabaklarda dağıtılır. Baştan bitime kadar bütün organizeye kendimiz yapmaktayız kendi araçlarımızla gelip sizden sadece bir elektrik istiyoruz onun dışında tabağından çatalına nakliyesinden elemanına hamurundan şerbetine kadar her şey tarafımızdan karşılanmaktadır.

lokma dökme fiyatları

Cenazelerde Hayır Lokması Döktürmek Ve Hayırlara Vesile Olmak İçin Buradayız.

Hayır lokması dağıtımı uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir ama biz bunu profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Lokma arabası kiralama hizmeti ile sizlere en hijyenik ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizlerde kaliteli ve lezzetli bir lokma döktürmek istiyorsanız firmamızı arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hayır lokmacısı kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi için 0(212) 531 99 44 irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

hayır lokması döktürmek istiyorsanız

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti İçin Kaç Gün Önce Aramalıyım?

Lokmacı Kiralama Hizmetlerimizi Açılış Organizasyonlarında, Sünnet Düğünlerinde Hizmetinizdeyiz. Ramazan ayında iftar yemeklerinizde yine tatlı niyetine lokma ikram edebilirsiniz. Özel davet ve toplantılarınızda lokma Dökme hizmeti sunabilirsiniz. Fuar organizasyonlarında lokma standlarımızla misafirlerinize lokma ikram edebilirsiniz.

en çıtır lokma döktürme hizmeti

Lokmacı Kiralama Servisi

Lokmacı isteyen kişilere özel olarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Online platform üzerinden de yapmış olduğumuz hizmetlerimizi en hızlı şekilde lanse edecek adresimizde hemen sizlerde yerinizi alarak lokmacı Kiralama konusunda ki ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılamayabilirsiniz.

istanbul hayır lokmacısı

Hayır Lokmasında %100 Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak lokma konusunda ki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır. En ucuz fiyattan şirketimize lokma siparişi vererek sizlerde özel davetlerinizde lokma döktürebilirsiniz. Lokmalar taze ve oldukça da lezzetlidir.

Açılış Organizasyonunda Hayır Lokmacısı Kiralama 

istanbulda lokmacı kiralamak isterseniz

Lokma Tatlısı Nasıl Yapılır?

Lokma Döktürme Nasıl Yapılır; hamurdan bir miktar alınarak avuç içinde sıkılır ve avucun dışına taşan kısım, yağlanmış bir tatlı kaşığı yardımıyla alınarak kızgın yağa bırakılır. Seri bir şekilde yağa atılan hamurlar, sürekli karıştırılarak her taraflarının kızarması sağlanır. Kızaran hamurlar, kevgir yardımıyla yağdan alınarak soğuk şerbete bırakılır. Öncelikle su ve şeker kaynatılarak şerbet hazırlanır. Kaynamaya başlayan şerbete limonun suyu da eklenerek bir taşım daha kaynatılır ve şerbet ocaktan alınarak soğumaya bırakılır.

Hayır Lokma İkramı Yaptırmak İçin Arayın

17 yıldır hizmet verdiğimiz sektörlerden biri olan lokma Döktürme kiralama servisi sizler için uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır devam ediyoruz. Lokma arabaları ve standı ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Lokma Hayrı için buradayız. Fiyatımıza, Üretim Makinesi, Lokma, Nakliye ve Özel Lokmacı kıyafetiyle elemanımız dahildir.

lokma döktürme lokma hayrı fiyatları

Hayır Lokmacısı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48