Mobil Lokma Arabası kiralama esenler otogar cami

Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatlarımızı Öğrenin

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları mızı Sormadan Karar Vermeyin. Son yıllarda vefat, cenazelerde ve mevlitlerde lokma döküyoruz ve hayırlara vesile oluyoruz. Gelen tüm misafirler hayır lokmasından tadıyorlar. Sizlerde Ölmüşlerinizin arkasından hayır yapmak için lokma döktürebilir ve Hayır lokmasını dostlarınıza ikram edebilirsiniz. 1.600 TL’den Başlayan Lokma Hayrı Fiyatları Sizleri Bekliyor.

lokma arabası lokma döktürme

Hayır Lokması Dağıtımını Cuma Namazı Çıkışında Yaptırın

İstanbul’da lokma döken firmamız ile profesyonel ekipmanlar ve uzman personeller ile her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu, hijyen ve sizlere en İyi Hizmettir . Sizlerde içiniz rahat şekilde mobil lokma arabaları ile cuma namazlarında lokma dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

hayır lokması ile cenazelerdeyiz

İstanbul Hayır Lokması Döktürmek İçin Ne Yapmalıyım?

Nostaljik sokak satıcılarımızdan olan hayır Lokması dağıtım hizmetleri firmamız tarafından yıllardır sizlere sunulmaktadır. Cenaze işlemlerinizin arkasından, mevlit organizasyonlarında, düğünlerde, açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı özellikle tercih edilmektedir.

Hayır lokması döktürmek istiyorum İstanbul'da

Hayır lokması Döktürme Fiyatları Ve Dağıtımı

Onlarca Lokma Tezgahımız ve standımızla birçok çalışanımız, temiz, hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. hamurun yapılması, pişirilmesi şerbete konulup sonra pet tabaklarda dağıtılır. Baştan bitime kadar bütün organizeye kendimiz yapmaktayız kendi araçlarımızla gelip sizden sadece bir elektrik istiyoruz onun dışında tabağından çatalına nakliyesinden elemanına hamurundan şerbetine kadar her şey tarafımızdan karşılanmaktadır.

Hayır Lokması Dağıtımı Lokma döktürmek

Cenazelerde Hayır Lokması Döktürmek Ve Hayırlara Vesile Olmak İçin Buradayız.

Hayır lokması dağıtımı uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir ama biz bunu profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Lokma arabası kiralama hizmeti ile sizlere en hijyenik ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizlerde kaliteli ve lezzetli bir lokma döktürmek istiyorsanız firmamızı arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hayır lokmacısı kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi için 0(212) 531 99 44 irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

lokma dökme arabası kiralama servisi

Hayır Lokması Dağıtım Hizmeti İçin Kaç Gün Önce Aramalıyım?

Lokmacı Kiralama Hizmetlerimizi Açılış Organizasyonlarında, Sünnet Düğünlerinde Hizmetinizdeyiz. Ramazan ayında iftar yemeklerinizde yine tatlı niyetine lokma ikram edebilirsiniz. Özel davet ve toplantılarınızda lokma Dökme hizmeti sunabilirsiniz. Fuar organizasyonlarında lokma standlarımızla misafirlerinize lokma ikram edebilirsiniz. Lokma Siparişi İçin 1 Hafta Önce aramanız Gerekmektedir.

en çıtır lokma döktürme hizmeti

Lokmacı Kiralama Servisi İle Lokma Dağıtın

Lokmacı isteyen kişilere özel olarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Online platform üzerinden de yapmış olduğumuz hizmetlerimizi en hızlı şekilde lanse edecek adresimizde hemen sizlerde yerinizi alarak lokmacı Kiralama konusundaki ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılayabilirsiniz. 2023 Yılana Özel Kampanya Ve Fırsatlarımızdan Yararlanın.

lokmacı kiralama hayır lokması

Hayır Lokmasında %100 Müşteri Memnuniyeti Yaşayın

Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak lokma konusunda ki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır. En ucuz fiyattan şirketimize lokma siparişi vererek sizlerde özel davetlerinizde lokma döktürebilirsiniz. Lokmalar taze ve oldukça da lezzetlidir.

Hayır Lokma Lokmacı Lokma Dökme

Açılış Organizasyonunda Hayır Lokmacısı Kiralama 

Yapılan Dükkan ve Mağaza açılışlarında ilgi çekici alışılar yaptırmak isterseniz gelen müşterilere lokma ikramı yaptırabilirsiniz. En Şık Seyyar Mobil lokma arabaları ile istenilen noktalara kadar gelip açılış organizasyonlarında sıcak ve tatlı sürprizler yapıyoruz. 

hayır lokması lokma dağıtımı

Hayır Lokması Döktürerek İle Hayırlar Yaptırın

15 seneden beridir on binlerce insana hayır sahipleri vasıtasıyla lokma dağıtımı yaptık. Bizleri tercih edip halkımıza lokma ikramı yaptıran misafir ve müşterilerimizi hiçbir zaman yanıltmadık. Şirket olarak özellikle cuma günleri 1000 kişinin altında lokma servisi yapmamaktayız, sevgi paylaştıkça çoğalır düşüncesi ile gelen her insanımız kaç adet lokma tabağı isterse o kadar vermekteyiz. 

hayır lokması lokma dağıtımı

Ölüm Yıldönümlerinde Lokma Hayrı Yaptırabilirsiniz.

İstanbul Seyyar Lokma Dağıtım hizmetleri olarak mobil araçlarla ölüm yıldönümlerinde lokma dağıtımı yapmaktayız. Hayırlara vesile olmak  rahmetlinin arkasından ruhuna dualar göndermenin en güzel yoludur hayır lokması dağıtmak, istediğiniz zaman arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hayır Lokma Tatlısı Nasıl Yapılır?

Lokma Döktürme Nasıl Yapılır; hamurdan bir miktar alınarak avuç içinde sıkılır ve avucun dışına taşan kısım, yağlanmış bir tatlı kaşığı yardımıyla alınarak kızgın yağa bırakılır. Seri bir şekilde yağa atılan hamurlar, sürekli karıştırılarak her taraflarının kızarması sağlanır. Kızaran hamurlar, kevgir yardımıyla yağdan alınarak soğuk şerbete bırakılır. Öncelikle su ve şeker kaynatılarak şerbet hazırlanır. Kaynamaya başlayan şerbete limonun suyu da eklenerek bir taşım daha kaynatılır ve şerbet ocaktan alınarak soğumaya bırakılır.

İstanbul Hayır lokması Fiyatları

Hayır Lokması Dağıtımında Verilen Hizmetler

 1. Dağıtım İçin Hamur
 2. Lokma İçin Kaplar
 3. Lokma Tezgahı Ve Makinesi
 4. Led Tabela Rahmetlinin İsmini Yazıyoruz
 5. Lokmaların Şerbetlenmesi
 6. Lokma Dökme İşini Yapan Lokma Ustaları
 7. Lokma Arabaları İstediğiniz Noktalarda İkram Servisi

Hayır Lokma Kiralama İkramı Yaptırmak İçin Arayın

15 yıldır hizmet verdiğimiz sektörlerden biri olan lokma Döktürme kiralama servisi sizler için uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır devam ediyoruz. Lokma arabaları ve standı ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Lokma Hayrı için buradayız. Fiyatımıza, Üretim Makinesi, Lokma, Nakliye ve Özel Lokmacı kıyafetiyle elemanımız dahildir.

Hayır lokması dökme lokma dağıtımı

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Kaç Para?

 • 500 Tane Hayır Lokması Dökme 1.600 TL
 • 750 Tane Lokma Döktürme 1.750 TL
 • 1.000 Tane Lokma İkramı 2.000 TL
 • 1.500 Tane Hayır Lokması Dağıtımı 2.500 TL
 • 2000 kişilik Lokma Dağıtım Fiyatı 2.900 TL

Hayır Lokması İstanbul

Düğün Ve Davetlerde Lokma Dağıtımı Yaptırabilirsiniz

Düğün davetlerde misafirlerinize sıcacık, çıtır ve mis gibi hayır lokması dağıtabilirsiniz. Vereceğiniz yemeklerin ardından ağızları tatlandırmak adına lokma ikramı gelen tüm misafirleri memnun edecektir. Son yıllarda özellikle açık alanlarda yapılan davetlerde, lokma arabalarımız la düğün mekânın hemen yanına kurulumu yapıp lokma dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz. 300, 500, 700 ve 1.000 kişilik olarak dağıtım yapabilmekteyiz. Dağıtımlarımız ortalama 2 saat sürüp, 1600 liradan başlayan fiyatlar için bizden bilgi alabilirsiniz. 2023 yılının davet organizasyonları için bizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

hayır lokması döktürmek için arayın

En Yeni Ve Hijyenik Lokma Arabaları İle Lokma Dağıtalım

 1. Düğün davet sünnet organizasyonu ve açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı yapıyoruz. 
 2. Cenaze, mevlid ve özel gün ve gecelerde hayır lokması ikramları gerçekleştiriyoruz. 
 3. Seneyi devriyesi ölüm yıl dönümleri cenaze ve kandil kandillerde lokma arabasıyla ikramlarda bulunuyoruz. 
 4. Cuma namazı çıkışları, ikindi namazı, akşam namazı ve yatsı namazı çıkışlarında cami cemaatlerine ve yoldan geçen halkımıza en çıtır lokmaları servis ediyoruz. 

lokma arabası ile lokma döktürmek istiyorum

İstanbul Hayır Lokmacısı Kiralama Ve Lokma Arabası Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın.
0532 692 98 48