maraş dondurmacısı kiralama organizasyonu

İstanbul Maraş Dondurmacısı Fiyatları

Maraş Dondurmacısı Kiralama k adına organizasyon şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da yapacağınız; Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Düğün Organizasyonları, Şirket İçi Organizasyonlar Ve Nişan Programlarında Misafirlerinize Rahatlıkla Maraş Dondurması İkram Edebilirsiniz.

dondurmacı kiralama istanbul

100 Kişilik Maraş Dondurması Kiralama Fiyatı 5.000 TL

Maraş Dondurması, keçi sütünden imal edilmektedir. Diğer adı da Dövme Dondurmadır. İçeriğinde Süt, Şeker ve salep bulunmaktadır. Maraş Dondurması asıl olarak sütlüdür, ancak son yıllarda kakaolu olarak ta sizlere sunulmaktadır. Maraş Dondurması son derece lezzetli ve sevilerek tüketilen bir dondurma türüdür.

dondurmacı dondurma ikramı

Maraş Dondurması Siparişleri İçin Arayabilirsiniz

Maraş Dondurması, meşhur geleneksel dövme maraş usulü dondurma keyfini hem hijyenik biçimde hemde eğlendirerek sunuyoruz. Özellikle Dondurma mevsimi olan sıcak yaz aylarında sunulabilecek bu etkinlik ile hem büyükleri hemde küçükleri mutlu eden bir etkinlik ile sizlerleyiz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan Maraş Dondurmasını külahta ikram ederek organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Maraş Dondurmacısı Kiralama Servisi İçin Arayın.

maraş dondurması fiyatları

Etkinliklerde Maraş Dondurmacısı Çağırmak İçin Arayın!

Maraş Dondurması Standı, Maraş Dondurması Kiralama, Maraş Dondurmacı ile size hem lezzet hem de görsel bir şov sunuyoruz. Dondurmacı ve Maraş Dondurma Standı Kiralama Hizmetimiz yaz aylarında devam ediyor. Dondurmacımız sizlere dondurma ikram ederken şakalar yapan dondurmacımızı çok beğeneceksiniz. Organizasyon Ve Etkinliklere dondurmacılar fark oluşturun.

maraş dondurması sipariş

Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmeti

Osmanlı’dan gelen lezzetlerden birisi olan günümüzde insanlar tarafından son derece sevilen, sıcak yaz aylarının ferahlatıcı lezzetlerinden olan Maraş dondurmacısı ile sizlere hizmet veriyoruz. Hakiki maraş dondurmasını birbirinden şık ve özel dondurma arabalarında sizlere servis ediyoruz.

Maraş Dondurmacısı İle %100 Müşteri Memnuniyeti 

Maraş dondurmacısı hizmetini 16 yıldır özel organizasyonlarınıza getirip dağıtım yapmaktayız. Sünnet organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün merasimleri ve nişan programlarında misafirlerinize ikram edeceğiniz ferahlatıcı bir lezzettir. Yine şirket ve lansman tanıtım günlerinde misafirlerinize dondurma dağıtabilirsiniz.

Dondurmacı Kiralama dondurma dağıtımı

Maraş Dondurmacısı Kiralamak İstiyorum 

Organizasyonlara ve etkinliklere renk katmak ve maraş dondurmacısı çağırmak, dondurmacı kiralamak istiyorum diyorsanız, bizleri telefonlar instagram ve wahtsapp üzerinden ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Haftanın 7 günü şirketimizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

en ucuz maraş dondurmacısı

Dondurmacı Arabası Fiyatları Hakkında Geniş Bilgi Alın

Maraş Dondurması Özellikle kakaolu ve sütlü olarak tercih edilmektedir. Kendi dondurma standlarımız ve arabalarımızla gelip elemanlarımız tarafından dağıtılmaktadır. Maraş dondurması ister külahta, ister kağıt helva arasında, isterse pet tabaklar içerisinde dağıtım yapmaktayız.

dondurmacı kiralama istanbul

Kiralık Maraş Dondurmacısı %20 İndirimli

Maraş dondurması gerçek keçi sütünden dondurmasından üretilip sizlere takdim edilmektedir. Hakiki Maraş dondurmasını yediğinizde gerçek bir dondurma yediğinizi fark edeceksiniz. Yılların deneyimi ve tecrübesiyle yeni arabalarımız ve standlarımız, şık giyimli elemanlarımızla özel organizasyonlarınıza renk ve lezzet katıyoruz.

maraş dondurmacı kiralamak ne kadar

Maraş Dondurması Dağıtımı İçin Bize ulaşın

Kakaolu, Sütlü, çilekli, limonlu, Vişneli ve kavunlu olarak dondurma çeşitlerimiz mevcuttur. Otantik ve klasik ekip ve ekipmanlarla Maraş dondurma servisi yapmaktayız. En Kaliteli ve en lezzetli dondurma çeşitlerimizi yediniz mi? İddialıyız Çok Beğeneceksiniz. Dondurma dağıtan elemanımız dondurma ikram ederken davetli misafirlere şakalar ve şovlar yapmaktadır.

maraş dondurmacısı ile dondurma dağıtımı

Maraş Dondurmacısı Standı Ve Araba Kiralamaları Hakkında Geniş bilgi Almak İçin Bize Ulaşın.
0532 692 98 48