Lokma Döktürmek İstiyorum

İstanbul Lokma Arabası Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız, Lokmacı Furkan Usta Her Zaman Yanınızda. Lokma Siparişi Vermek İçin Hiç Vakit Kaybetmeden bizi Aramanız Yeterli. Kültürümüzün Bir Parçası Geleneklerimizde Önemli Yer Tutan Lokma Hayrı İstanbul’un İlçelerinde Devam Ediyor. 7’den 77’ye Toplumun Tüm Kesimlerinin Severek Tükettiği Lokmaları Sizde Bizim Aracılığımızla İkram Edebilirsiniz.

hayır lokması dağıtım hizmetleri

Hayır Lokması Dağıtmak İstiyorum

Yapmanız Gereken Şey 1 Hafta Önceden Lokma Siparişi İçin rezervasyon Yaptırmanız Gerekir. İster 500 Adet İster 5.000 Adetlik Lokma Dağıtımı İçin Sipariş Verebilirsiniz. Mobil Seyyar Lokma Arabalarında En Çıtır Ve en hafif lokmalarımızı halkımıza ikram ediyoruz. Gezici Lokma Arabaları İle En Güvenilir lokma Hizmetini Sizler için Sunuyoruz.

lokma döktürmek istiyorum diyorsanız arayın

İstanbul’un En Büyük Hayır Lokmacısı Lokmacı Furkan Usta

Yıllardır İstanbul Lokma Fiyatlarında En Uygunu Ve En Ucuzu Bizde. İster Cenazelerde, ister Mevlüt Ve Dua Programlarında, İster Cuma Namazlarında, İster Dükkan Açılış Organizasyonlarında Fark Etmez Her Yerde Ve Zamanda Halkımıza Lokma Döküp Dağıtıyoruz. Lokma Dökme Arabalarında 1000 kişilik ortalama lokma dağıtımı yapmaktayız. tatlı ve tuzlu lokma dağıtımları için firmamızı arayın.

İstanbul Lokma Dökme arabaları

Lokma Dökme Arabası Sipariş Hattını Arayın

Lokma Arabası Kiralamak İçin Firmamızı 7/24 Arayıp Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yılın 365 Günü Bizimle İletişim Halinde Olabilirsiniz. Tuzla’dan Silivri’ye Kadar Tüm İlçelerde Tüm Cadde ve Sokaklarda Halkımıza Lokma Hayrı Yapıyoruz. İstanbul’un Her İki Yakasında Siz Hayır Severlerin Hizmetinde Olmaktan Gurur Duyarız. Siparişleriniz İçin Bizi 1 Hafta Önceden Bizi Aramanız Gerekmektedir.

Lokmacı Kiralamak İstiyorum Diyen Arasın

Ramazan Ayında İftar Programlarında, Düğün Dernek Programlarında, Cuma Namazı Çıkışı Ölmüşlerinizin Arkasından Hayır Yapak İstediğinizde Lokmacı Kiralamak İstiyorum Dediğiniz Anda Biz Her Zaman Hizmetinizdeyiz. Lokma Fiyatları Ne Kadar Diye Soruyorsanız Fiyatlarımız 3.000 TL’den Başlamaktadır. Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Kaç Paradan Başlıyor Diye Soruyorsanız Bize Ulaşmanız Yeterli.

hayır lokması neden dökülür kaç para

Hayır Lokması Neden Dağıtılır?

Dinimizce insanlara ikramlarda bulunmak ve onlara bir şeyler vermek sevaptır. Özellikle hayır lokması dağıtımı yapılarak ölmüşlerinize hayır duaları göndermenin en güzel yoludur. Gezici seyyar Lokma Arabaları ile mezarlıkta, camide veya evinizin önünde fark etmeksizin her yerde lokma makineleri ile el değmeden lokma döküp halkımıza ikram etmekteyiz.

lokma döktürmek lokma hayratı

Lokma Dökerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Lokma Dökülecek yerin kalabalık olmasına dikkat edilmeli.
Hayır Lokması Yapılırken yağın kalitesine ve şerbetin glikozdan yapılmamasına dikkat edin.
Lokmayı En Mübarek gün ve gecelerde dökmek daha sevaptır.
Hayır Lokmasını Sevdiklerinizin ölüm yıldönümlerinde döktürebilirsiniz.
lokma dağıtmak ve lokma döktürmek istiyorum

İstanbul Hayır Lokması Döktürme Ne Kadar?

  1. İstanbul Genelinde Seyyar Mobil Araçlarla Hayır lokması Dökme İşini Sizler İçin Yapmaktayız.
  2. İso Standartlarında Profesyonel Kadrolar İle En Uygun Ve Avantajlı Fiyatlarla Lokma Dağıtıyoruz.
  3. Dilediğiniz Yer, Konum Ve Saatte Lokma Arabaları İle Yanınızda Oluyor Ve Lokma Servis Ediyoruz.
  4. 1.000 Kişilik Lokma Dağıtımı Ücreti 4.000 TL, 1.500 Kişilik Hayır Lokması Kiralama Fiyatı 5.000 TL’dir.
  5. 2.000 kişilik Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Minimum 6.000 TL’den başlamaktadır.

Hayır Lokma Döktürmek İstiyorum Diyen Müşterilerimiz İstanbul’un Tüm İlçeleri İçin rezervasyon Yaptırabilir, Fiyat Teklifi Alabilirsiniz. 0532 692 98 48