Midye Dolma Kiralama

Midye Dolma Arabası Kiralama Servisi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı midye-dolma-ikramı-servisi.jpg

Midye Dolma Kiralama İle; Şirket Yemekleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Panayır Ve Festivallerde Misafirlerinize Rahatlıkla İkram Edebilirsiniz. Özellikle Sokak Konseptinde Yapacağınız Etkinliklerde Midyeci İle Misafirlerinize Farklı İkramlarda Bulunabilirsiniz. açık alanlarda sokak lezzetleri festivallerinde en güzel ve özel tat olan midyeci standı ile midyeyi misafirlerinize servis yapabilirsiniz.

Midyeci Fiyatları İçin Arayın.

Nostaljik Sokak Satıcılarımızdan Olan Midye Dolma Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir. Sizleri Eskilere Götürüyoruz. Eski Osmanlıdan Günümüze Kadar Gelen Midyeciler İle Sizlere Farklı Sunumlar Yapıyoruz. midyeyi en güzel limon ile tüketmek gerekir, limon ve midyenin buluşması ile ortaya muhteşem bir lezzet çıkıyor. midyeyi siz bir kere tüketin vazgeçemeyeceksiniz.

midye dolma kendi üretimimiz olup en temiz ve hijyenik haliyle üretilip sizlere servis edilmektedir. Türk insanının yüzyıllardır severek tükettiği midye dolma hizmetini en uygun fiyatlara ve en şık standlarla sizlere ikram etmekteyiz. 50 kişiden 1.000 kişiye kadar midye dolma hizmetini organizasyonlara adresinize kadar ulaştırmaktayız.

Midye Dolma Kiralama

Geleneksel Sokak lezzetlerimizin başında midye dolma gelmektedir. Limonla birleşen midye dolmanın tadına pek çok kişi hayır diyememekte ve çok rağbet görmektedir. Osmanlı’dan günümüze kadar ulaşmış olan bu lezzet dış mekânda düzenlenen birçok aktivitede davetlilere ikram edilen güzel gıda maddelerinden birisi haline gelmiştir.

Firmamız kendi tesislerinde hijyenik usullerle ürettiği midye dolmaları işinin ehli yetenekli ustaları ile sizlerinizin ayağına kadar getirmekte ve midye dolmacı kiralama hizmeti vermektedir. Yaptığımız bu hizmet

buy cheap kamagra online

, faaliyetler esnasında en çok sevilen ve herkes tarafından severek tüketilen ikram malzemelerinden biridir. Orijinal tablası ve dileğinize uygun olarak otantik kıyafetler ile etkinliğe katılmış midye ustamız ile hem gözlere hem de midelere hitap eden enfes bir ürün halini almaktadır.

En Lezzetli Midye Dolmalarını Mutlaka Yiyin.

midye dolma satışı

kır faaliyetlerinizde, firma ve işyeri açılış etkinliklerinizde, iş ve dernek toplantılarınızda, festivallerde, sokak şenliklerinde ve bunun gibi dış mekânlarda yapılan bütün organizasyonlarınızda, midye dolmacı kiralama yaparak davetlilerinizin güzel bir ikram ile ağızlarını tatlandırabilirsiniz.

Midye dolma Standı yapmak istediğinizde 50 kişi ya da çok daha fazla sayılarda midye dolma talebiniz firmamız tarafından karşılanabilecektir. Ustamız tarafında, etkinliğe katılan tüm davetlilere, temizlik kurallarına azami bir şekilde riayet edilerek diledikleri sayıda midye dolma ikram edilecektir.

Midye Dolma Kiralama

Midye dolmacı Tezgahı fiyatları ise firmamız tarafından oldukça ekonomik fiyatlar ile sağlanmaktadır. Fiyatlar, sipariş miktarı ve etkinlik alanının bize uzaklığı ile bir miktar değişmekte olup, net fiyatlar ve diğer detayları konuşmak için bizi aramanız ya da mesaj bırakmanız yeterli olacaktır.

Biz, midye dolmacı kiralama ile sizlere en güzel midye lezzetlerini, en uygun fiyatlar ile sunacağımızı garanti ediyoruz. Şundan eminiz ki, ekonomik fiyatlar ile davetlerinizde fark yaratmak ve katılımcıları sevindirmek, sizleri de sonsuz seviyede mutlu edecektir.

Midyeci Standı Ve Tezgahı Kiralama Ücretleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Arayın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir