Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

sosisli arabası kiralama fiyatı

Hotdog Sosisli Kiralama 
hotdog kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama İle Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Açılış Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Kır Organizasyonlarında Misafirlerinize Farklı bir İkramlar Yapın.

Sosisli Dağıtımı Satış Hattı

Özellikle Geçler Ve Çocukların Zevkle Tükettiği Sosisli Diğer Adı Hotdog İle Etkinliklere Renk Katın. Gelen Misafirleri Şık İkram Arabası İle Karşılıyoruz. Hot Dog  Ve Sosisli Kiralama Hizmetimizle Şirket Çalışanlarınıza Sürpriz Yapabilirsiniz. Kır Mekanlarında Sokak Konsepti Yaptırmak Ve Misafirlerinize Sandviç içinde Sosisli İkramı Yaptırabilirsiniz.

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

İstanbul’da Yapacağınız İkramlarda Sokak Arabaları ve standı kiralama hizmetini bizden satın alarak misafirlerinize mis gibi sosisli ikram edebiliriz. yıllardır İstanbul’da sosisli sandviç ve hotdog ikramı yaparak bir çok etkinlik ve organizasyona katıldık. ister 50 kişilik dağıtımı, ister 1.000 kişilik sosisli dağıtım servisimiz mevcuttur. Şık Ve Yeni Stand Arabalar İle Organizasyonlarda Yer Alıp Servis yapmaktayız.

Sosisli Siparişleri İçin Arayın

sosisli standı ve arabası ile özel ısıtıcımız içine koyduğumuz sosisler salçalı su içinde iyice haşlanıp sandviç içine koyularak sizlere servis etmekteyiz. ister turşulu, ister özel soslu sizlere sunum yapabiliyoruz. ayrıca sosisleri ızgara da pişirip sizlere servis yapabilmekteyiz. Sosisli Dağıtımı Ve İkramı İçin Bizimle İletişime Geçin. 2023 yılında yapacağınız tüm etkinlik ve organizasyonlarda bizleri arayıp rezervasyon yaptırın.

Hot Dog Ve Sosisli İkramı İle Misafirlerinize Farklı Sunumlar Yapabilirsiniz.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir