Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama
hotdog kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama, Sosisli Arabası Kiralama; Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Açılış Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Kır Organizasyonlarında Misafirlerinize Farklı bir Sunum Yapın.

Özellikle Geçler Ve Çocukların Zevkle Tükettiği Sosisli Diğer Adı Hotdog İle Etkinliklere Renk Katın. Gelen Misafirleri Şık Hotdog Arabası İle Karşılıyoruz. Hot Dog Arabası Ve Sosisli Arabası Kiralama Hizmetimizle Şirket Çalışanlarınıza Süpriz Yapabilirsiniz.

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

Hotdog Sosisli Arabası ve standı kiralama hizmetini bizden satın alarak misafirlerinize mis gibi sosisli ikram edebiliriz. yıllardır İstanbul’da sosisli sandviç ve hotdog ikramı yaparak bir çok etkinlik ve organizasyona katıldık. ister 50 kişilik dağıtım, ister 5.000 kişilik sosisli dağıtım servisimiz mevcuttur.

sosisli standı ve arabası ile özel ısıtıcımız içine koyduğumuz sosisler salçalı su içinde iyice haşlanıp sandviç içine koyularak sizlere servis etmekteyiz. ister turşulu, ister özel soslu sizlere sunum yapabiliyoruz. ayrıca sosisleri ızgara da pişirip sizlere servis yapabilmekteyiz.

HOT DOG ARABASI & SOSİSLİ ARABASI KİRALAMA FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYIN. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir