Hotdog Sosisli Arabası Kiralama

sosisli arabası kiralama fiyatı

Hotdog Sosisli Kiralama 
hotdog kiralama

Hotdog Sosisli Arabası Kiralama İle Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Açılış Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Kır Organizasyonlarında Misafirlerinize Farklı bir İkramlar Yapın. Dağıtımını Yaptığımız Sosisler ülkemizde tanınan ve bilinen markalarıdır. İstediğiniz tüm sosis markalarından ürünleri sizler için temin edebiliriz. 

Sosisli Dağıtımı Ve Sipariş Hattı

Özellikle Geçler Ve Çocukların Zevkle Tükettiği Sosisli Diğer Adı Hotdog İle Etkinliklere Renk Katın. Gelen Misafirleri Şık İkram Arabası İle Karşılıyoruz. Hot Dog  Ve Sosisli Kiralama Hizmetimizle Şirket Çalışanlarınıza Sürpriz Yapabilirsiniz. Kır Mekanlarında Sokak Konsepti Yaptırmak Ve Misafirlerinize Sandviç içinde Sosisli İkramı Yaptırabilirsiniz.

sosis arabası fiyatları

Hotdog Sosisli Arabası Kiralamak İçin Arayın

İstanbul’da Yapacağınız İkramlarda Sokak Arabaları ve standı kiralama hizmetini bizden satın alarak misafirlerinize mis gibi sosisli ikram edebiliriz. Yıllardır İstanbul’da sosisli sandviç ve hotdog ikramı yaparak bir çok etkinlik ve organizasyona katıldık. İster 50 kişilik dağıtımı, ister 1.000 kişilik sosisli dağıtım servisimiz mevcuttur. Şık Ve Yeni Stand Arabalar İle Organizasyonlarda Yer Alıp Servis yapmaktayız.

Sosisli Standı kiralama

Sosisli İkramı Ve Siparişleri İçin Arayın

Sosisli standı ve arabası ile özel ısıtıcımız içine koyduğumuz sosisler salçalı su içinde iyice haşlanıp sandviç içine koyularak sizlere servis etmekteyiz. İster turşulu, ister özel soslu sizlere sunum yapabiliyoruz. Ayrıca sosisleri ızgara da pişirip sizlere servis yapabilmekteyiz. Sosisli Dağıtımı Ve İkramı İçin Bizimle İletişime Geçin. 2024 yılında yapacağınız tüm etkinlik ve organizasyonlarda bizleri arayıp rezervasyon yaptırın.

sosis ızgara arabası

Nostaljik İkram Arabalarında Sosisli Sandviç Dağıtımı

Sosisli sandviçler uzun yıllardan beri özellikle yurt dışında oldukça popüler olup, ülkemizde de son yıllarda giderek popülerleşip tüketilmektedir. Yemek servisi özel olarak üretilmiş bir araç gerektirir ve genellikle mobil bir sosisli sandviç arabası kullanılarak yapılır.
Firma olarak sosisli sandviç kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu kiralık araç hizmetinden sadece çalışanlar değil, günlük aramalar veya gruplar için araca ihtiyaç duyanlar da faydalanabilmektedir.
Özel Davet ve organizasyonlarda bu farklı konsept tasarımlar son yıllarda oldukça popüler hale geldi.
Klasik parti ve davetlerden sıkılanlar bunun yerine daha nostaljik temalı ve sürprizli etkinlikler düzenlemeye çalışıyor.
İşletmenizde kullanmak üzere sosisli sandviç arabasına ihtiyacınız varsa ya da aklınızda böyle bir fikir varsa bizimle iletişime geçerek bu hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

sosis arabası fiyatları

Hot Dog Ve Sosisli Dağıtımı Ve İkramı İle Misafirlerinize Farklı Sunumlar Yapabilirsiniz.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir