• 0532 692 98 48

Bozacı Kiralama Fiyatları

Bozacı Kiralama Fiyatları

Bozacı Kiralama & Bozacı Standı Kiralama

boza satış

Bozacı Kiralama İçin Bize Ulaşın. Boza, darı irmiği, su ve şekerden üretilen bir kış içeceğidir. Bilinen en eski Türk içeceklerinden biridir. Boza, genelde kış aylarında tüketilir. Bozanın mevsimi 15 Eylül – 15 Mayıs arasıdır. Uygun şartlarda muhafaza edilirse bozanın içilebilecek kıvamını koruduğu süre 6 ya da 7 gündür.

Boza Kiralama Hizmetini Şirket İçi Organizasyonlarda, Açılış Organizasyonlarında Servis Edebilirsiniz. Boza Servisini Tarçın Ve Leblebi İle İkram Ediyoruz. Bozalarımız Vefa Bozasıdır. Yani Bozalarımızı Güvenle İçebilirsiniz.

İstanbul’da Bozacı Arıyorsanız Biz Buradayız.

Bozacı Kiralama 100 kişilik Fiyatımız 600 TL’dir. Fiyatımıza Ürün, Nakliye Ve Özel Osmanlı kıyafetiyle Elemanımız Dahildir. Boza Standı Kiralama Ücretleri İçin Bilgi Alın. Soğuk Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Bozacı Kiralama İçin Bizi Arayın. Organizasyonlarınıza Renk Katın.

Bozacı Arabası Ve Standı Kiralama İle Kış Aylarında Hizmetinizdeyiz.

bozacı kiralama hizmeti

Akşam vakitlerinde mahallelerden geçen bozacılar, bir dönemin deyim yerindeyse neşesiydi. Fakat ilerleyen zaman ile beraber bu konuda değişimler kendini göstermeye başladı. Geçmiş dönemlerde sıklıkla bulunan bozacılar, daha sonrasında ne yazık ki ortadan kaybolmaya başladı. Şimdilerde ise birçok farklı organizasyonda bozacıları görmek de mümkün.

Böyle olunca pek çok kişi bozacıları kendi organizasyonlarında da görmek istiyor fakat bunu nasıl yapabileceklerini bilemiyorlar. İşte tam da bu noktada devreye bozacı kiralama hizmetimiz giriyor. Bilinen en eski Türk içeceklerinden bir tanesi olan bozayı herhangi bir organizasyonu için kullanmak isteyenler, bizimle iletişime geçtikte sonra kısa bir süre içerisinde istedikleri bozacıyı kolaylıkla kiralamış olabilirler.

Bozacı Ve Boza Kiralama Fiyatlarını Öğrenin.

Bunun için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken önemli şeylerin başında, organizasyonun zamanının belirlenmesi gelmekte. Çünkü bozacı kiralama işlemleri çok fazla organizatör tarafından tercih edilmektedir. Bundan dolayı da kimi zaman ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez kiralama işlemi esnasında bozacılar başka organizasyonlarda yer alabilirler.

Bundan dolayı eğer ki bir organizasyonda bozacı kullanılmak isteniyorsa, bunun için mutlaka önceden görüşmeler yapılmalıdır. Bu görüşmelerden sonra ise belirtilen yere boza ile gelecek olan bozacı; gelen misafirlere belirtilen zaman aralıklarında boza ikramı yapacaktır. Bu sayede de ne tarz bir organizasyon olduğu fark etmez, insanlar daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirmiş oluyorlar. Üstelik bununla beraber organizasyonun başarısı da taçlanmış oluyor.

Sizlerde Özel Günlerinizde, Bozacı Standı Kiralama Hizmetini Davetlerinizde Ve Organizasyonlarınızda İkram Edebilirsiniz.

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Bozacı Kiralama Fiyatları” üzerine 3 düşünce

oytun tanYayın tarihi  10:43 am - Ara 13, 2017

Mehmet bey merhaba,

Aşağıda detayları bulunan organizasyonumuz için acil fiyat rica ederim.

Tarih : 15 veya 16 Aralık

Yer : Üsküdar

Kişi : 100

Talep edilen servisler;

Çikolata Şelale

Bozacı

Simitci

Lokmacı

Güzel günler ve çalışmalar dileriz.

Teşekkürler

sinem akgülYayın tarihi  10:51 am - Ara 13, 2017

Mehmet Bey merhaba,

Telefon konuşmamızda da bahsettiğim gibi bu ay içerisinde ya da Aralık ayında akşam üzeri saat 17:00 – 18:00 aralığında şirketimizde bir Boza etkinliği düzenlemek istiyoruz. Yaklaşık 60 kişilik bir merkeze sahibiz. Merkez Ofisimiz Maslak’ta yer almaktadır.

Bozacı ile ilgili olarak sağladığınız hizmetler ve teklifinizle alakalı bana geri dönüş sağlamanızı rica ederim.

Şimididen teşekkür ederim.

İyi çalışmalar dilerim.

Bozacı Kiralama Ücreti İstanbul | Nostaljik Sokak SatıcılarıYayın tarihi  1:04 pm - Ara 25, 2018

[…] Kış Aylarındaki Organizasyonlarınıza Bozacı Kiralama Hizmetini Bizden Talep Edebilirsiniz. Boza İçerik Bakımından Şifa Kaynağıdır. Kış Aylarında Metabolizmayı […]

Mesajınızı bırakın