Bozacı Kiralama Fiyatları

Bozacı Kiralama Fiyatı

Bozacı Kiralama Fiyatları

Bozacı Kiralama Fiyatları Boza, darı irmiği, su ve şekerden üretilen bir kış içeceğidir. Bilinen en eski Türk içeceklerinden biridir. Boza, genelde kış aylarında tüketilir. Bozanın mevsimi 15 Eylül – 15 Mayıs arasıdır. Uygun şartlarda muhafaza edilirse bozanın içilebilecek kıvamını koruduğu süre 6 ya da 7 gündür.

Boza Kiralama Hizmetini Şirket İçi Organizasyonlarda, Açılış Organizasyonlarında Servis Edebilirsiniz. Boza Servisini Tarçın Ve Leblebi İle İkram Ediyoruz. Bozalarımız Vefa Bozasıdır. Yani Bozalarımızı Güvenle İçebilirsiniz.

boza arabası kiralama

İstanbul’da Bozacı Arıyorsanız Biz Buradayız.

Bozacı Kiralama 100 kişilik Fiyatımız 4.000 TL’dir. Fiyatımıza Ürün, Nakliye Ve Özel Osmanlı kıyafetiyle Elemanımız Dahildir. Boza Standı Kiralama Ücretleri İçin Bilgi Alın. Soğuk Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Bozacı Kiralama İçin Bizi Arayın. Organizasyonlarınıza Renk Katın.

bozacı kiralama fiyatı

Bozacı Arabası Ve Standı Kiralama İle Kış Aylarında Hizmetinizdeyiz.

Akşam vakitlerinde mahallelerden geçen bozacılar, bir dönemin deyim yerindeyse neşesiydi. Fakat ilerleyen zaman ile beraber bu konuda değişimler kendini göstermeye başladı. Geçmiş dönemlerde sıklıkla bulunan bozacılar, daha sonrasında ne yazık ki ortadan kaybolmaya başladı. Şimdilerde ise birçok farklı organizasyonda bozacıları görmek de mümkün.

boza arabası kiralama bozacı

Mis Gibi Tadıyla Bozaları Ayağınıza Getiriyoruz

Böyle olunca pek çok kişi bozacıları kendi organizasyonlarında da görmek istiyor fakat bunu nasıl yapabileceklerini bilemiyorlar. İşte tam da bu noktada devreye bozacı kiralama hizmetimiz giriyor. Bilinen en eski Türk içeceklerinden bir tanesi olan bozayı herhangi bir organizasyonu için kullanmak isteyenler, bizimle iletişime geçtikte sonra kısa bir süre içerisinde istedikleri bozacıyı kolaylıkla kiralamış olabilirler.

boza standı kiralama ile boza dağıtımı

Bozacı Kiralama Fiyatlarını Öğrenin.

Bunun için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken önemli şeylerin başında, organizasyonun zamanının belirlenmesi gelmekte. Çünkü bozacı kiralama işlemleri çok fazla organizatör tarafından tercih edilmektedir. Bundan dolayı da kimi zaman ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez kiralama işlemi esnasında bozacılar başka organizasyonlarda yer alabilirler.

istanbul bozacı kiralama

En Lezzetli Boza İkramı İçin İletişime Geçin

Belirtilen yere boza ile gelecek olan bozacı; gelen misafirlere belirtilen zaman aralıklarında boza ikramı yapacaktır. Bu sayede de ne tarz bir organizasyon olduğu fark etmez, insanlar daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirmiş oluyorlar. Üstelik bununla beraber organizasyonun başarısı da taçlanmış oluyor. En Uygun Bozacı Kiralama Fiyatları mızı Öğrenin.

en kaliteli boza ikramı

Sizlerde Özel Günlerinizde, Bozacı Standı Kiralama Hizmetini Davetlerinizde Ve Organizasyonlarınızda İkram Edebilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir