Pilav Arabası Kiralama

Toplu Pilav Dağıtımı Fiyatları

nohutlu tavuklu pilav ikramı

Pilav Arabası Kiralama İle Şirket Organizasyonları Ve Piknik Etkinliği Ve Kır Düğünlerinde Misafirlerinize Mis Gibi Tereyağlı, Nohutlu Ve Tavuklu Pilavımızı Rahatlıkla İkram Edebilirsiniz. Yine Toplu tavuklu pilav yanında kavurmalı veya et döner pilav dağıtımı yapabilmekteyiz. Ayrıca Mevlüt Programları, Cuma Namazı Çıkışı Cemaate Ve Cenaze Evinde Misafirlere Toplu Pilav Dağıtıyoruz.

kiralık pilav arabası ile pilav dağıtımı

Pilav Arabası Kiralama Fiyatları İçin Arayın. 0532 692 98 48

Nostaljik Sokak Satıcılarımızdan Olan Pilavcı Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir. Pilav Servisimiz Nohutlu Ve Tavuklu Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Pilav Arabası İle Sizlere Sunduğumuz Pilav Servisini İstediğiniz Adreslere Kadar Ulaştırıyoruz.

toplu pilav siparişi

Toplu Pilav Dağıtımı, Tavuklu Pilav Siparişi

Ayrıca Dağıtım Elemanları, nakliye, Ketçap, Kara Biber, Turşu, tabak Ve Kaşık Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Kısacası Organizasyonlar Profesyonel Kadrolarımız Tarafından Sizlere Sunulmaktadır. Siz Sadece Misafirlerinizle İlgilenin Bir Servis Ve Sunumla İlgileniriz. Toptan Ve Toplu Tavuklu, Nohutlu Pilav Dağıtımı Ve siparişleri İçin Bize Ulaşın.

pilavcı kiralama servisi

İstanbul’da Pilavcı Ve Pilav Arabası Kiralamak İçin Bize Ulaşın.

Kalabalık organizasyonlarda herkesin durumdan memnun kalması, organizasyonu yapan kişilerin en fazla üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir Yemek. Bunun için pek çok farklı konuda araştırmalar yapıyorlar. en iyi organizasyonların yapılması adına toplu pilav siparişleri ve toptan pilav dağıtımı sipariş hattımızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

toptan pilav siparişi

Mevlüt Pilavı Sipariş Fiyatları Ne Kadar?

Mevlit Programlarında misafirlere Mevlit pilavı ikram etmek için Firmamızı Arayabilirsiniz. Özellikle de Mevlüt Organizasyonlarında ya da çeşitli faaliyetlerde gelecek olan misafirlere farklı şeylere sunmak isteyenler, bunun için pilav arabası ile Toplu pilav dağıtmayı tercih edebiliyorlar. Fakat bu tercih ile alakalı insanların akıllarında farklı soru işaretleri oluşabiliyor. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlış sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istenilenleri kişilere tam anlamıyla veremiyor.

tavuklu pilav dağıtımı fiyatı

Kiralık Pilav Arabası Fiyatlarımızı Öğrenin.

Böylesi durumların olmasının önüne geçilmesi adına ise pilav arabası kiralamasını yapmak isteyenlerin oldukça dikkatli bir şekilde gerekli olan adımları atması gerekmektedir. Son dönemlerde insanların bu konudaki eksikliklerini en iyi şekilde gidermeyi hedeflemekteyiz. Bu hedef sonrasında ise bizimle iletişime geçiyorlar.

hayır pilavı ikramı

Toptan Tavuklu Pilav Dağıtımı Fiyatları

  • 100 Kişilik Tavuklu Nohutlu pilav İkramı 4.500 TL
  • 100 Adet Tavuklu Nohutlu Pilav + Ayran + Tatlı 5.500 TL
  • 200 Kişilik Nohutlu Tavuklu Pilav Dağıtımı 9.000 TL
  • 200 Adet Tavuklu Nohutlu Pilav + Ayran + Tatlı 10.000 TL
  • 300 Kişilik Tavuklu Nohutlu Pilav Siparişi 14.000 TL

pilav siparişi fiyatı İstanbul

Toplu Tavuklu Pilav Dağıtımı

Gerek pilav arabası gerekse pilavı servis edecek olan kişi; kiralama işlemlerine dahildir. Böylece organizasyonu yaptıracak olan kişiler pilavın yapımı ya da servisi ile alakalı herhangi bir ekstra işlem yapılmasına gerek kalmayacaktır. Oldukça kısa bir süre içerinde yapılacak olan görüşmelerden hemen sonra ise artık organizasyon daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir hale gelecek ve insanlar bu organizasyonda eğlenceli bir şekilde zaman geçirecektir. Toplu Ve Kalabalık Etkinliklerde Tavuklu, Nohutlu Pilav Dağıtımı için Firmamızı Arayın.

mevlüt pilavı satışı

Cenazelerde, Mevlitlerde Ve Düğün Yemeklerinizde Misafirlerinize Toplu Nohutlu Ve Tavuklu Pilav İkram Edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir