Pilav Arabası Kiralama

Pilav Arabası Kiralama Fiyatları

nohutlu tavuklu pilav ikramı

Pilav Arabası Kiralama İle Şirket Organizasyonları Ve Piknik Etkinliği Ve Kır Düğünlerinde Misafirlerinize Mis Gibi Tereyağlı, Nohutlu Ve Tavuklu Pilavımızı Rahatlıkla İkram Edebilirsiniz. yine Toplu tavuklu pilav yanında kavurmalı veya et döner pilav dağıtımı yapabilmekteyiz.

pilavcı fiyatları

Pilav Arabası Kiralama Fiyatları İçin Arayın. 0532 692 98 48

Nostaljik Sokak Satıcılarımızdan Olan Pilavcı Arabası Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir. Pilav Servisimiz Nohutlu Ve Tavuklu Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Pilav Arabası İle Sizlere Sunduğumuz Pilav Servisini Sizlere Kadar Ulaştırıyoruz.

toplu pilav siparişi

Toptan Pilav Dağıtımı, Tavuklu Pilav Siparişi

Ayrıca Eleman, nakliye, tabak Ve Kaşık Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Kısacası Organizasyonlar Profesyonel Kadrolarımız Tarafından Sizlere Sunulmaktadır. Siz Sadece Misafirlerinizle İlgilenin Bir Servis Ve Sunumla İlgileniriz. Toptan Ve Toplu Tavuklu Pilav Dağıtımı Ve siparişleri İçin Bize Ulaşın.

pilavcı kiralama servisi

İstanbul’da Pilavcı Ve Pilav Arabası Kiralamak İçin Bize Ulaşın.

Kalabalık organizasyonlarda herkesin durumdan memnun kalması, organizasyonu yapan kişilerin en fazla üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir Yemek. Bunun için pek çok farklı konuda araştırmalar yapıyorlar. Şimdilerde ise en iyi organizasyonların yapılması adına birbirinden farklı çalışmalar yapılmaya başlandı.

toptan pilav siparişi

Toplu Pilav Siparişi

Bunlardan bir tanesi ise gelen misafirlere pilav ikram etmek. Özellikle de okullarda ya da çeşitli firmalarda gelecek olan misafirlere en farklı şeylere sunmak isteyenler, bunun için pilav arabası kiralamayı tercih edebiliyorlar. Fakat bu tercih ile alakalı insanların akıllarında farklı soru işaretleri oluşabiliyor. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlış sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istenilenleri kişilere tam anlamıyla veremiyor.

pilav arabası kiralama fiyatı

Kiralık Pilav Arabası Fiyatlarımızı Öğrenin.

Böylesi durumların olmasının önüne geçilmesi adına ise pilav arabası kiralamasını yapmak isteyenlerin oldukça dikkatli bir şekilde gerekli olan adımları atması gerekmektedir. Son dönemlerde insanların bu konudaki eksikliklerini en iyi şekilde gidermeyi hedeflemekteyiz. Bu hedef sonrasında ise bizimle iletişime geçiyorlar.

pilav arabası fiyatı istanbul

Toplu Tavuklu Pilav Dağıtımı

Gerek pilav arabası gerekse pilavı servis edecek olan kişi; kiralama işlemlerine dahildir. Böylece organizasyonu yaptıracak olan kişiler pilavın yapımı ya da servisi ile alakalı herhangi bir ekstra işlem yapılmasına gerek kalmayacaktır. Oldukça kısa bir süre içerinde yapılacak olan görüşmelerden hemen sonra ise artık organizasyon daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir hale gelecek ve insanlar bu organizasyonda eğlenceli bir şekilde zaman geçirecektir. Toplu Ve Kalabalık Etkinliklerde Tavuklu, Nohutlu Pilav Dağıtımı için Firmamızı Arayın.

pilav arabası kiralam

Mevlitleriniz Ve Düğün Yemeklerinizde Misafirlerinize Toplu Nohutlu Ve Tavuklu Pilav İkram Edebilirsiniz.

6 Replies to “Pilav Arabası Kiralama”

 1. Merhaba,
  20 Aralık Akşamı Taksim’de bir eğlence merkezinde planladığımız etkinlik için Pilav ikramında bulunmak istiyoruz.
  Buna istinaden 200 kişi olacak şekilde Tavuklu ve Nohutlu pilav ücretinizi ödeme koşullarıyla birlikte öğrenebilir miyim?
  Teşekkürler.

 2. Merhaba,

  15 Mayis’ta Umraniye’de bir plaza’da kurumsal bir firma icin bir organizasyonumuz olacak.

  Saat 15.00-18.00 arasi sürecek, kişi sayısı 70-80

  Asagidaki arabalar icin fiyat alabilir miyim?

  -popcorn arabasi

  -kahveci güzeli

  -pilavcı arabası

  -köfte arabası

  -Hot dog & sosisli arabası

 3. Merhaba ,

  22.09.2019 Pazar günü saat 14.00-17.00 saatleri arasında Kuzguncukta gerçekleştirmeyi planladığımız 200 kişilik bir davetimiz için aşağıdaki arabaların fiyat teklifini iletebilir misiniz?

  Teşekkürler

  *Midye Arabası
  *Pop corn arabası
  *Pilav Arabası

  Teşekkürler

 4. Selam hayırlı günler bir haftalık pilav arabası arıyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir