Kestaneci Kiralama Fiyatları

Kestaneci Kiralama Fiyatları

Kestane Arabası Kiralama Servisi

Kestaneci Kiralama Fiyatları Çok Hesaplıdır. Soğuk Kış Aylarında Organizasyon ve etkinliklerde misafirlerinize sıcacık ve mis gibi kokusu ile kestane dağıtımı yapabilirsiniz. 18 yıldan beridir etkinlikler ve davetlerde kestane ikramı yapan firmamız ortama neşe ve güzellik katmaktadırlar. 7/24 Organizasyonlar için bize ulaşabilirsiniz. 2024 yılı kış mevsiminde etkinlik ve davetlerde tecrübelerimizden istifade edin. Fırsatlar, kampanyalar ve uygun fiyatlarımızı öğrenip karar verin.

kestaneci kiralamak istiyorum

Kestaneci Arabası Ve Kestaneci Standı Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım

Kestane arabası kiralamak organizasyonlarınıza renk katmak özellikle şirket etkinliklerinde şirket çalışanlarınıza sıcacık ve mis gibi tadıyla kestane ikram etmek için organizasyon şirketimiz hizmetinizde. En yeni ve en şık kestane akrabalarımızla bu deneyimi yaşamak için bizlere instagram whatsapp ve internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hijyen ve temizliğe önem veren deneyimli kadrolarımız kestane arabalarında pişirdikleri kestaneleri sizlere ikram ederken, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla hareket etmektedirler. 

kestane kebap dağıtımı kaç para

Kestaneci Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Kestaneci kiralama fiyatlarımız 100 kişilik Dağıtım 5.000 TL’den Başlamaktadır. En yeni ve şık kestane arabaları ile deneyimli elemanlar tarafından pişirilen kestaneleri servis etmektedirler. Kestaneler kese kağıdında sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Minimum 50 kişilik kestaneci hizmeti verebilmekteyiz. Diğer fiyatlar ve opsiyonlar için şirketimizden geniş bilgi alabilirsiniz.

Kestaneci Kiralama Fiyatları ne kadar

Kestane Dağıtımı Dışında Verdiğimiz Hizmetler

 • Pamuk Şekeri Dağıtımı
 • Patlamış Mısır İkramı
 • Osmanlı Macunu Servisi
 • Osmanlı Şerbeti Hizmeti
 • Külahta Maraş Dondurması
 • Bardakta Süt Mısırı
 • Lokma Arabası İle Lokma Dağıtımı
kestaneci kiralama fiyatları

İstanbul Kestane Dağıtım Hizmetleri

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Tüm Mekanlarda Yapacağınız Etkinlik Ve Organizasyonlarda Kestaneci Kiralama Hizmetini Bizden alabilirsiniz. Toplu olarak kestane dağıtım yaptığımız hizmeti sunarken en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Siz isteyin biz istediğiniz adrese kadar gelip bu programı gerçekleştirelim. İster sokak konseptli bir parti, ister şirket içi bir etkinlik, ister doğum günü partisi, isterseniz yılbaşı etkinlik eğlencelerinde kestane dağıtımı yaptırabilirsiniz.

kestaneci kestane dağıtımı

Organizasyon Ve Etkinliklerde Kestaneci Kiralayabilirsiniz

Organizasyon, Etkinlik Ve Şirket etkinliklerinde kestaneci kiralayabilir sıcacık kestane kebap dağıtımı yaptırabilirsiniz. Halkımızın büyük bir kısmının sevdiği ve severek tükettiği kestaneyi sizde misafirlerinize ikram edebilirsiniz. işinde uzman kestane pişiricileri otantik kıyafetlerini giyerek kestaneleri arabalarda pişirip kesekağıdına koyup servis yapmaktadırlar.

kestane arabasında kestane ikramı

Kestane Dağıtımı İçin Dikkat Edilmesi gerekenler

 • Kestane Dağıtımı Kese kağıdında veya karton bardakta yapılmaktadır.
 • Kestane Arabası ile gelip mangalda pişirip sizlere sıcak bir şekilde ikram etmekteyiz.
 • Kestaneci Kiralamak için şirketimizi arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • İşinin Uzmanı stant görevlilerimiz en iyi hizmeti, güler yüzlü bir şekilde sizlere sunmaktadır.
 • Kestane kiralama hizmetini soğuk karlı ve yağışlı havalarda tercih etmeniz etkinliği daha keyifli bir hale getirecektir.

Kestaneci Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. Kış Aylarında Etkinlik Ve Organizasyonlarda Mutlaka Kestane Dağıtmak İsterseniz Arayın. 0532 692 98 48