Kestaneci Kiralama Fiyatları

Kestaneci Kiralama Fiyatları

Kestane Arabası Kiralama Servisi

Kestaneci Kiralama Fiyatları Çok Hesaplıdır. Soğuk Kış Aylarında Organizasyon ve etkinliklerde misafirlerinize sıcacık ve mis gibi kokusu ile kestane dağıtımı yapabilirsiniz. 18 yıldan beridir etkinlikler ve davetlerde kestane ikramı yapan firmamız ortama neşe ve güzellik katmaktadırlar. 7/24 Organizasyonlar için bize ulaşabilirsiniz.

kestane kebap dağıtımı

Kestaneci Kiralama Fiyatları

Kestane kiralama fiyatlarımız 100 kişilik Dağıtım 2.000 TL’den Başlamaktadır. en yeni ve şık kestane arabaları ile deneyimli elemanlar tarafından pişirilen kestaneleri servis etmektedirler. Kestaneler kese kağıdında sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Minimum 50 kişilik kestane hizmeti verebilmekteyiz. diğer fiyatlar ve opsiyonlar için şirketimizden geniş bilgi alabilirsiniz.

Kestane Dağıtımı Dışında Verdiğimiz Hizmetler

  • Pamuk Şekeri Dağıtımı
  • Patlamış Mısır İkramı
  • Osmanlı Macunu Servisi
  • Osmanlı Şerbeti Hizmeti
  • Külahta Maraş Dondurması
  • Bardakta Süt Mısırı
  • Lokma Arabası İle Lokma Dağıtımı
kestane kiralama fiyatları

İstanbul Kestane Dağıtım Hizmetleri

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Tüm Mekanlarda Yapacağınız Etkinlik Ve Organizasyonlarda Kestaneci Kiralama Hizmetini Bizden alabilirsiniz. toplu olarak dağıtım yaptığımız hizmeti sunarken en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla yapmaktayız. siz isteyin biz istediğiniz adrese kadar gelip bu programı gerçekleştirelim. ister sokak konseptli bir parti, ister şirket içi bir etkinlik, ister doğum günü partisi, isterseniz yılbaşı eğlencelerinde kestane dağıtımı yaptırabilirsiniz.

Kestaneci Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. Kış Aylarında Organizasyonlarda Mutlaka Kestane Dağıtmak İsterseniz Arayın. 0532 692 98 48