Çikolata Şelalesi Kiralama

Çikolata Şelalesi Kiralama

Çikolata Şelalesi Kiralama Servisi

Çikolata Şelalesi Kiralama Hizmeti İle; Şirket Yemekleri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonlarında Sıcak Çikolataya Ne Dersiniz?

En Şık Çikolata Şelalesi İkramı

Kış aylarının vazgeçilmezi olan sıcak çikolata şelalesi ile şirket içi çalışanlarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Yıllardır özel organizasyonlara renk ve lezzet katmaya devam ediyoruz. nostaljik sokak lezzetleri ve nostaljik ikram arabaları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sevdiklerinize ve müşterilerinize unutulmaz anlar ve tatlar yaşatmak istiyorsanız çikolata şelalesi daha önceki tüm tutkuları ortadan kaldırmaya geliyor.

çikolata şelalesi makinesi kiralama fiyatı

Çikolata Şelalesi Kiralamak İçin Ne Yapmalıyız?

Kokusu, görüntüsü ve tadı ile tüm dikkatleri üzerine çekme konusunda başarılı olan bu eşsiz lezzet büyük küçük herkesin yaşamında vazgeçilmez lezzetlerden biridir. Farkınızı ortaya koyarak sevdiklerinize yapacağınız bu eşsiz sürpriz ile birlikte çikolata şelalesi fiyatları konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Çikolata Şelalesi Fiyatları Kaç para?

Çikolata şelalesi standı doğal ve kaliteli çikolatalardan oluşur. Eğlencenize tatlı ve şekerli bir ilave olacak olan çikolata şelalesi konuklarınız da yaşam boyu unutmayacakları bir damak lezzeti bırakacak. Fiyatlarımız Kişi Sayısı Ve Gideceğimiz Mesafeye Göre Değişir. Yıllardır en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlarla sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız. 2.000 TL’den Başlayan Çikolata Servisi İçin bize Ulaşabilirsiniz.

çikolata şelalesi kiralama fiyatı

Çikolata Şelalesi Standı Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Yaptığımız organizasyonlarda gelen tüm davetlilerin yüzünde tebessüm ve sevinç oluşturan çikolata şelalesi etkinliğini sizde organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.  50 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar servis imkanımız mevcuttur. Çikolata şelalesinin yanında çilek, muz, gofret, bisküvi, ananas, üzüm, elma ve kivi gibi ürünlerde sunuyoruz. Siz isteyin biz etkinliklerinize renk ve değer katalım.

çikolata şelalesi kiralama servisi

En Şık Standlarda, En Özel Sunumlar

Fark yaratmak ve fark edilmek için tanıtım toplantılarınızda daha lezzetli tatlar ile konuklarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Meyve ve çikolatanın eşsiz birleşimi ile ortaya çıkan bu lezzet şölenine kimse hayır diyemeyecek! Çikolata şelalesi standı ile etkinliklerinizi ve hayatınızı renklendirmek için bizleri hemen arayın!

Çikolata Şelalesi Kiralama Fiyatları için bizi çekinmeden arayın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir