osmanlı şerbeti ibriği kiralama

Osmanlı Şerbeti Fiyatımız 2.500 TL’den Başlıyor

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Servisi İstanbul ile 17 yıldır size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Osmanlı döneminin vazgeçilmezi olan seyyar Osmanlı şerbetçileri arkalarına aldıkları güğüm ve ibrikleriyle bellerine doladıkları bardaklıklar ile sokaklarda dolaşırlar. Musluğu üstünden kıvrılan ibriğin ağzını eğerek şerbeti bellerine doladıkları bardaklara doldururdu. Şerbetçiler “Şerbetçi Şerbet! Buz Gibi Şerbet Buz Otuz iki Dişe Keman Çaldırır!” diye bağırırlardı.

şerbetçi kiralama %20 indirimli

İstanbul’da Etkinliklerde Osmanlı Şerbetçisi Kiralayabilirsiniz

Günümüzde Bizler Osmanlı Şerbetçisi elemanlarımız Osmanlı kıyafetleri giyerek dağıtımlarını yaparlar. Osmanlı şerbetçilerimiz organizasyon başlamadan önce mekana gelir hazırlıklarını yapar ve program saatinde misafirlere buz gibi Osmanlı şerbetini dağıtırlar. Osmanlı şerbet güğümü fiyatları için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

osmanlı şerbeti güğümü ile şerbet dağıtıyoruz

Osmanlı Şerbeti Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

Her türlü eğlence ve davetlerinizde Osmanlı Şerbeti Hizmeti  sunmaktayız. Osmanlı şerbetçisi ile kır düğünlerinde ve düğün organizasyonlarında sizlerleyiz. Sünnet organizasyonlarında Tarihi Osmanlı şerbetini misafirlerinize sunabilirsiniz. Buz gibi ve mis gibi hakiki şerbet dağıtımı halkımız tarafından çok seviliyor. 2.500 TL İle 3.000 TL Arasında Değişen şerbetçi fiyatlarımızı sormadan karar vermeyin.

osmanlı şerbeti %100 müşteri memnuniyeti

Osmanlı Şerbeti İkramını En Otantik Şekliyle Sunuyoruz.

Osmanlı şerbetçisi kiralama ile elemanlarımız ve ürünlerimiz hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Osmanlı şerbeti siparişleriniz için en az 4 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ramazan etkinlikleri ve iftar yemeklerinde buz gibi Osmanlı şerbeti sunabilirsiniz. Ayrıca kına gecelerinde, bayan şerbetçiler bindallı kıyafetlerle Osmanlı şerbeti ikramı yapmaktadırlar.

kiralık osmanlı şerbetçisi

Osmanlı Şerbetçisi İle Ramazan Etkinlikleri

Nostaljik Sokak Satıcılarından Osmanlı şerbeti satış ve siparişleri için bizden destek alın. Osmanlı Şerbeti ibriği ve Osmanlı şerbeti güğümü kiralama ücretleri için bilgi alın. İster tek ibrikte kiralayabilir isterseniz sadece şerbette Satın Alabilirsiniz. En Otantik kıyafetler ve ekipmanlarla en organik Osmanlı şerbeti dağıtımı yapmaktayız.

Osmanlı Şerbeti İbriği Ve Güğümü Kiralamak İçin Arayın

Osmanlı şerbeti, Osmanlı’dan gelen içeceklerden birisi olan insanların içtikçe daha çok İçesi gelen ve tüketirken İçinin ferahladığını hissettiği içeceklerden birisidir. Şerbet güğümü kiralama özel günlerinizde sizlere otantik bir gün yaşatır. Osmanlı Şerbeti ile organizasyonlara ferahlık katmak isterseniz biz her zaman buradayız.

osmanlı şerbeti dağıtımı okul etkinliği

Bakanlara Osmanlı Şerbeti İkram Ettik

Şişli Hilton Bomonti Otelinde Alternatif Sağlık Ürünleri Kongresinde Sayın Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca Ve Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a Organik Ve Hakiki Osmanlı Şerbetimizden İkram Ettik. Şerbetimizi Çok Beğenen Bakanlarımıza Çok Teşekkür Ederiz.

sağlık bakanına osmanlı şerbeti ikram ettik

İbrik Ve Güğüm Kiralama Fiyatlarımızı Sorun

Osmanlıdan Günümüze Gelen Osmanlı Şerbetleri Tarihi Osmanlı İbriği İle İkram Ediliyor. Osmanlı şerbeti Osmanlı’da güğüm ve ibrik ile bardakta servis edilirdi. Şerbet ibriği kiralama fiyatları ve detayları için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. Kiralık şerbet güğümü hizmetimiz de mevcuttur.

toptan osmanlı şerbeti satışı

Tüm Şerbet Çeşitlerini Bizde Bulabilirsiniz

Günümüzde yine eski tatları yaşatmak adına otantik kıyafetler güğüm ve ibrikle sizlere servis yapmaktayız. Osmanlı şerbetinin dışında demirhindi şerbeti, Gül Şerbeti, Ramazan Şerbeti, Kızılcık Şerbeti, vişne suyu, portakal suyu, şeftali suyu, limonata gibi farklı sunumlarımız da mevcuttur.

kiralık Osmanlı şerbetçisi

Osmanlı Şerbeti Kiralamak İçin Arayın

Osmanlı şerbetleri kendi tarafımızdan hiçbir katkı maddesi katılmadan tamamıyla organik baharatlar ve meyve kuruları ile yapılmaktadır. Siz isteyin biz tüm organizasyonlara gelelim. Osmanlı şerbetçisi İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet veren son dönemlerin en popüler organizasyonlarındandır.

osmanlı şerbetçisi fiyatı 400 tl

En Organik Ve Hakiki Osmanlı Şerbeti Bizde

Siz ve misafirleriniz gönül rahatlığıyla Osmanlı şerbetini tüketebilirsiniz. Sokak satıcılarımızdan olan Osmanlı şerbeti son zamanlarda ramazan etkinlikleri, sünnet organizasyonları, Düğün Merasimleri, açılış organizasyonları ve fuar organizasyonlarında talep görmekte ve tüketilmektedir. Osmanlı şerbet ibriği ile en güzel organizasyonlar sizleri bekliyor. Osmanlı şerbet güğümü ile düğün, sünnet, açılış kutlamalarınızı renklendirin.

Osmanlı şerbeti ne kadar

Ramazan Ayı Etkinliklerinde Osmanlı Şerbeti İkram Edebilirsiniz

Ramazan eğlenceleri ve iftar programlarında misafir ve davetlilere buz gibi Osmanlı şerbeti ve ramazan şerbeti ikram edebilirsiniz. Tadıyla, ferahlığı ile içenlerde güzel bir tat bırakan şerbetlerimizi çok beğeneceksiniz. Ramazan ayının manevi ikliminde Osmanlı şerbetçilerimiz sizleri eskilere götürecek, Osmanlı kıyafetleri, şerbet ibrikleri ile nostaljiyi sizlere yaşatıyoruz. 

Osmanlı şerbeti dağıtımı ve üretimi

Tarihi Osmanlı Şerbetçisi Kiralamak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48