Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

osmanlı şerbeti ibriği kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Servisi İstanbul ile 15 yıldır size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Osmanlı döneminin vazgeçilmezi olan seyyar Osmanlı şerbetçileri arkalarına aldıkları güğüm ve ibrikleriyle bellerine doladıkları bardaklıklar ile sokaklarda dolaşırlar.

Musluğu üstünden kıvrılan ibriğin ağzını eğerek şerbeti bellerine doladıkları bardaklara doldururdu. Şerbetçiler “Şerbetçi Şerbet! Buz Gibi Şerbet Buz Otuz iki Dişe Keman Çaldırır!” diye bağırırlardı.

osmanlı şerbetçileri fiyat

İstanbul Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Günümüzde Bizler Osmanlı Şerbetçisi elemanlarımız Osmanlı kıyafetleri giyerek dağıtımlarını yaparlar. Osmanlı şerbetçilerimiz organizasyon başlamadan önce mekana gelir hazırlıklarını yapar ve program saatinde misafirlere buz gibi Osmanlı şerbetini dağıtırlar. Osmanlı şerbet güğümü fiyatları için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

osmanlı şerbeti güğümü

Osmanlı Şerbeti Kiralama Fiyatı

Her türlü eğlence ve davetlerinizde Osmanlı Şerbeti Hizmeti  sunmaktayız. Osmanlı şerbetçisi ile kır düğünlerinde ve düğün organizasyonlarında sizlerleyiz. Sünnet organizasyonlarında Tarihi Osmanlı şerbetini misafirlerinize sunabilirsiniz.

osmanlı şerbetçisi

Ramazan etkinlikleri ve iftar yemeklerinde buz gibi Osmanlı şerbeti sunabilirsiniz. Ayrıca kına gecelerinde, bayan şerbetçiler bindallı kıyafetlerle Osmanlı şerbeti ikramı yapmaktadırlar.

Tarihi Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

osmanlı şerbetçisi ve şerbet dağıtım hizmeti

Osmanlı Şerbeti İkramını En Otantik Şekliyle Sunuyoruz.

Osmanlı şerbetçisi kiralama ile elemanlarımız ve ürünlerimiz hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Osmanlı şerbeti siparişleriniz için en az 4 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

kiralık osmanlı şerbetçisi

Osmanlı Şerbetçisi İle Ramazan Etkinlikleri

Nostaljik Sokak Satıcılarından Osmanlı şerbeti satış ve siparişleri için bizden destek alın. Osmanlı Şerbeti ibriği ve Osmanlı şerbeti güğümü kiralama ücretleri için bilgi alın. İster tek ibrikte kiralayabilir isterseniz sadece şerbette kiralayabilirsiniz.

Siz isteyin biz tüm organizasyonlara gelelim. Osmanlı şerbetçisi İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet veren son dönemlerin en popüler organizasyonlarındandır.

tarihi osmanlı şerbetçisi fiyatları

Osmanlı Şerbeti İbriği Ve Güğümü Satışı

Osmanlı şerbeti, Osmanlı’dan gelen içeceklerden birisi olan insanların içtikçe daha çok İçesi gelen ve tüketirken İçinin ferahladığını hissettiği içeceklerden birisidir. Şerbet güğümü kiralama özel günlerinizde sizlere otantik bir gün yaşatır.

osmanlı şerbeti dağıtımı okul etkinliği

Bakanlara Osmanlı Şerbeti İkram Ettik.

Şişli Hilton Bomonti Otelinde Alternatif Sağlık Ürünleri Kongresinde Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca Ve Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk’a Organik Ve Hakiki Osmanlı Şerbeti İkram Ettik. Şerbetimizi Çok Beğenen Bakanlarımıza Çok Teşekkür Ederiz.

sağlık bakanına osmanlı şerbeti ikram ettik

Osmanlı şerbeti Osmanlı’da güğüm ve ibrik ile bardakta servis edilirdi. Şerbet ibriği fiyatları ve detayları için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. Satılık şerbet güğümü hizmetimiz de mevcuttur.

Günümüzde yine eski tatları yaşatmak adına otantik kıyafetler güğüm ve ibrikle sizlere servis yapmaktayız. Osmanlı şerbetinin dışında demirhindi şerbeti, Gül Şerbeti, Kızılcık Şerbeti, vişne suyu, portakal suyu, şeftali suyu, limonata gibi farklı sunumlarımız da mevcuttur.

kiralık osmanlı şerbetçisi

Osmanlı Şerbeti Kiralamak İçin Arayın.

Osmanlı şerbetleri kendi tarafımızdan hiçbir katkı maddesi katılmadan tamamıyla organik baharatlar ve meyve kuruları ile yapılmaktadır.

Siz ve misafirleriniz gönül rahatlığıyla Osmanlı şerbetini tüketebilirsiniz. Sokak satıcılarımızdan olan Osmanlı şerbeti son zamanlarda ramazan etkinlikleri, sünnet organizasyonları, Düğün Merasimleri, açılış organizasyonları ve fuar organizasyonlarında talep görmekte ve tüketilmektedir. Osmanlı şerbet ibriği ile en güzel organizasyonlar sizleri bekliyor. Osmanlı şerbet güğümü ile düğün, sünnet, açılış kutlamalarınızı renklendirin.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbeti ile organizasyonlara ferahlık katmak isterseniz biz her zaman buradayız.