Döner Standı Kiralama Hizmeti

Toplu Et Döner Dağıtımı

et döner servisi

Dönerci Kiralama Servisi

Döner Standı Kiralama Hizmeti ile; Şirket yemekleri, doğum günleri, bayi toplantıları, özel davetler, sünnet düğünleri, Düğün organizasyonları, nişan merasimi ve piknik organizasyonlarında döner servisimizle döner tezgahı kiralamakhizmetinizdeyiz. Artık organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olan et döner standımız ile misafirlerinize lezzetli bir servis yapabilirsiniz.

Organizasyonlarda misafirlerinize lezzetli dakikalar yaşatmak istiyorsanız dönerci tezgahı kiralama için bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Hijyenik ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile sizlerin ve misafirlerinizin sağlığını düşünerek sunum yapmaktayız. 100 kişiden 1.000 kişiye kadar döner dağıtımı yapabilmekteyiz. döner ikramında bulunmak istiyorum ve bulamıyorum diyorsanız işte biz buradayız.

et döner ikramı organizasyonu

Döner Standı Kiralama Hizmeti

Son yıllarda organizasyonlara aranan ve insanların severek tükettiği et döner servisi sizlerde etkinliklerde kullanabilirsiniz. et döner servisini ekmek arasında misafirlere servis ediyoruz. dönerin yanında domates

, marul, maydanoz, Yeşil Biber, soğan ekliyoruz. Et döner servisini özellikle açık alanlarda yapıyoruz. Et döner servisi kendi stand, Tezgahlarımız Ve elemanlarımız tarafından verilmektedir.

döner tezgahı kiralama

Döner Taktırma Hizmeti

Dönerci tezgahı kiralama hizmeti verdiğimiz internet sitemizde merak ettiğiniz soruların cevapların alırken iletişim numaralarımızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dönerci kiralamak isteyenlerin ilk tercih ettiği organizasyon firmalarından olmamız işimizi yıllarca büyük bir öz veri ile yaptığımızın göstergesidir.

toplu et döner siparişi

Düğünlerde Et Döner Siparişi Organizasyonu

dönerci kiralama ücreti

Son yılların en popüler Kır Düğün organizasyonlarında dönerci kiralama, ister tavuk döner, isterseniz et döner seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Nostaljik İkram arabaları konusunda deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız Kiralık döner tezgahı hizmeti ile Tüm Marmara Bölgesine hizmet vermektedir.

et döner dağıtım fiyatları

Dönerci Kiralamak Ve Et Döner Organizasyonu İçin Bize Ulaşın Fiyatlarımızı Öğrenin. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir