Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürmek Ne Kadar?

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları – Cenaze ve taziye için organize edilmiş günler, cenaze evi için çok zor ve yıpratıcı günlerdir. Çünkü cemiyetin sahipleri bir yandan üzüntülerini yaşamaya çalışırken, diğer yandan da misafirler ile ilgilenmek ve hatta ikramda bulunmak oldukça zor hale gelmektedir. 500 Kişilik Hayır Lokması Dökme İşi 800 TL’den Başlamaktadır.

Lokma Döktürme Fiyatları ne kadar

Lokma hayrı Yaptırmak İsterseniz Bize Ulaşın.

cenaze törenleri ve taziye günlerinde ölenlerin arkasından yapılabilecek en güzel hayırlardan biri hayır lokması döktürme olmaktadır. Lokma döktürme fiyatları, hayır için lokma, lokma siparişi İstanbul gibi merak ettiğiniz her konu hakkında firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

hayır lokması arabası kiralama

Lokma Dökme Fiyatları Kaç Para?

  • 500 Kişilik Lokma Döktürme Servisi 800 TL
  • 750 Kişilik Hayır Lokma Dağıtımı İkramı 1100 TL
  • 1.000 Kişilik Lokma Dağıtım Hizmeti 1.400 TL
  • 1.500 Kişilik Lokmacı Kiralama Fiyatı 1.700 TL

lokma döktürmek ne kadar

Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Arayın.

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde bir yerden bir yere ulaşmak, trafik sıkışıklığı nedeniyle oldukça uzun süreler almaktadır. Bu nedenle de özellikle Cenaze Töreni ya da taziye gibi toplantılara gidildiğinde, uzaklardan gelen misafirler için mutlaka bazı ikramlar yapılması ve ağızlarının tatlandırılması faydalı olacaktır.

lokmacı kiralama lokma dökme fiyatı

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları İçin Arayın.

Firmamız, işinde uzman ve hijyen şartlarına azami ölçülerde riayet eden lokmacılarla birlikte çıtır çıtır ve lezzetli lokmaları hizmetinize sunmaktadır. Hayır lokması nedir; Hayır lokması, hayır yapmak isteyen bir dileği arzusu olan ölmüşlerinin ruhuna gitmesi için adak türünden bir hayır işidir.

lokmacı kiralama en kaliteli hizmet

Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’un en yetenekli ustaları tarafından hazırlanan Hayır lokması döktürme fiyatları ile de bütçenizi hiç sarsmayacak en uygun fiyat garantisi ile firmamız lokmayı ayağınıza getirecektir. hayırlara vesile olmak ve en iyi lokma dökme hizmetini sizlere sunmak için yıllardır İstanbul’un her yerinde sizlere hizmet sunmaktayız.
İstanbul İçi Hayır Lokması Fiyatları 900 TL’den Başlıyor.

Lokma Döktürme lokma arabası

Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Çekinmeden Bizi Arayın.

Sizlerin sadece sipariş vermeniz yeterli olacak, diğer bütün detaylarla bizzat firmamız ilgilenecektir. Sizler, bu zor gününüzde davetlilere bir şeyler ikram etmenin telaşına düşmeyecek, firmamız sayesinde hayır lokması eksiksiz olarak bütün misafirlerinize ikram edilecektir. Hayır lokması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hayır lokması fiyatları için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

lokmacı furkan usta fiyatları

Lokma Döktürme Servisi İle 17 Yıldır Sizlerleyiz.

Hayır lokmasının hazırlık safhası için ya da istediğiniz yerde sunum ve servisi esnasındaki her türlü ayrıntı firmamız tarafından tam olarak yerine getirilecektir. Böylece, vereceğiniz sipariş sonrası en iyi ve kaliteli hizmetin ayağınıza kadar geleceği, firmamız tarafından garanti edilmektedir.  Hayır lokması döktürme fiyatları ve diğer konularda detaylı bilgileri öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Hayır Lokması Döktürmek İçin Fiyatlarımızı Öğrenin Ve Bizi Arayın. 0532 692 98 48

One Reply to “Lokma Döktürme Fiyatları”

  1. cenazemizde hayır lokması dağıtmak istiyoruz. hayır lokması fiyatları ne kadar? lokma döktürmek için kaç gün önceden aramalıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir