Hayır Lokması İstanbul

Hayır Lokması İstanbul lokma döktürme servisi

Hayır Lokması Dağıtımı İstanbul

Hayır Lokması İstanbul – İstanbul’un Her Noktasında Lokma Dökme İşini Deneyimli Ustalarımız Tarafından Verilmektedir. En iyi Ve En Özel Lokma Hayrı Hizmetini Sunmaktan Gurur duyuyoruz. 100 kişilik hayır lokması dağıtımından 10.000 kişiye kadar lokma ikramı yaparken hayırlara vesile oluyoruz. Lokma dağıtımında lider firmalardan olan Lokmacı Furkan Usta, hep en iyisini sunuyor.

hayır lokması dağıtımı İstanbul lokma arabası kiralama

Hayır Lokması İkramını Ekonomik Fiyatlarla Sunuyoruz

20 yılı aşkındır hayır lokması dağıtımı işinde sizlere hizmet sunan firmamız işinin ehli ustalar ve kadrolar ile hep en mükemmeli hedefliyor. İstanbul’un Hem Anadolu Yakası, Hemde Avrupa Yakası’nda Binlerce cami ve özel mekanlarda lokma dökme hizmeti sunduk. müşterilerimizi hiçbir zaman yanıltmadık. sizde Lokmacı Furkan Usta’nın Tecrübesinden Yararlanın.

Hayır Lokma Dökme Fiyatları Çok Hesaplıdır

  • 750 Kişilik Hayır Lokmacısı Kiralama 3.500 TL
  • 1.000 adetlik Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatı 4.000 TL
  • 1.500 Kişilik Lokmacı Kiralama Ücreti 5.000 TL
  • 2.000 Adetlik Hayır Lokması Döktürmek 6.000 TL
hayır lokması döktürme güngören sancaktepe cami

Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Arayın

Cenazelerde Ve Cuma Namazı Çıkışında Lokma Arabası Kiralayarak Lokma Döktürebilirsiniz. Hijyenik Ve Yeni Lokma Tezgahları İle Sorunsuz Hayır Lokması Döktürme İşini Bizlere Yaptırarak, Ölmüşlerinizin Arkasından hayır Duaları Gönderin. Mobil Lokma Arabaları İle İstanbul’un Tüm İlçelerine Geliyoruz.

Hayır lokmacısı kiralamak istiyorum

Hayır Lokması Dağıtmak İsteyen Bize Ulaşsın

İstanbul’da Lokma Hayrı yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimiz gönül rahatlığı ile şirketimizi arayarak en doğru tercihi yapabilirler. Halkımıza camilerde, mevlüt ve kandil programlarında en iyi hizmeti sunan şirketimizi tercih edebilirsiniz. 700 kişilik lokma arabası dağıtımı 3.500 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

Hayır lokması arabası fiyatları

Hayırlara Vesile Oluyoruz Lokma Döküyoruz

Haftanın 7 Günü Yılın 365 Günü Lokma Arabaları ile lokma döküp dağıtmaya devam ediyoruz. birbirinden deneyimli lokma ustaları sizler için el değmeden otomatik makinelerde hamurları yapıp lokma arabalarında döküp dağıtıyoruz. Halkımızı Kahir Ekseriyeti tarafından Çok Sevilen Ve Bizden Alıp Tükettiği Hayır Lokmalarını Ahirete İrtihal Etmiş Sevdikleriniz İçin Döktürebilirsiniz.

Hayır Lokması İstanbul’da Tüm Hayır İşlerinde Lokma Dağıtımı Yaptırmak İsteyen Herkes Bizi Arasın. 0532 692 98 48