Sokak Arabaları Hakkında

Nostaljik Sokak Arabaları Hakkında

16 yıl

Sokak Arabaları Hakkında Geniş Bilgi, Nostaljik sokak satıcıları olarak 2000 yılından beri sizlere hizmet vermekte olan şirketimiz özellikle son yıllarda sünnet organizasyonları, açılış organizasyonları, Fuar organizasyonlarında ve ramazan etkinliklerinde sıkça görev almaktadır.

Özellikle bizden talep edilen pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabaları, Osmanlı macunu kiralama hizmeti, Osmanlı şerbeti, kahveci güzeli kiralama hizmeti, maraş dondurmacısı ve lokmacı kiralama ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ayrıca köfte arabası, bardakta mısır arabası, Çubukta patates, çikolata Şelalesi gibi ürünlerde de hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Ve Güler Yüzlü Hizmet.

son yıllarda yeni konsept arayışları ile şirketteki çalışanların motivasyonu günleri, bayi toplantıları ve açılış organizasyonlarında sık sık kendini gösteriyor Sokak satıcıları ve sokak arabaları. sizlerde bir özel gününüzde panayır yiyecekleri ve animasyon yiyeceklerimizi müşterilerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Sokak Arabaları Hakkında

nostaljik sokak arabaları ve ikram arabalarımız için bizleri her daim arayabilirsiniz tüm arabalarımız kendi bünyemizdedir dışarıdan hiçbir araba alınmadan sizleri hizmet verilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan onlarca araba ve onlarca elemanımızla otantik kıyafetli çalışanlarımızla temiz ve hijyenik arabalarımızla size en iyisini sunmak için çıktığımız bu yolda bizleri özellikle tercih eden dostlarımıza, müşterilerimize yürekten teşekkür ederiz. bundan sonrada sizin yüzünüzü ağarmadan sizi organizasyonlarınıza özel günlerinizde yüzünüz ak bir şekilde çıkmanız için her daim sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Nostaljik Sokak Satıcıları Ve Arabaları Güvenin Ve Kalitenin Adresidir.

2 Replies to “Sokak Arabaları Hakkında”

 1. Plaza içinde yöresel kıyafetli personeli ile ve şark köşesi gibi bir alanda kumda kahve ile misafirlerimize aktivite yapmak isteriz.

  7 ve 8 Ekim tarihlerinde planlıyoruz.

  Tüm ekipmanların tarafınızdan sağlanmasını isteriz.

  Görseller ile birlikte teklifinizi rica ederim.

  Saygılarımla,

  Demet Çelik Bozdemir

  Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Müdürü

 2. Sayın Yetkili
  Bana pamuk şekeri arabası,Osmanlı macunu,Maraş dondurması,Çikolata şelalesi,
  kiralamak istiyoruz.
  Bize fiyatlarınızı verirseniz memnun olurum.
  İyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.