• 0532 692 98 48

Popcorn Arabası Kiralama İstanbul

Popcorn Arabası Kiralama İstanbul

Popcorn Arabası Kiralama En İyi Fiyatlar

popcorn ve patlamış mısır arabaları

Patlamış Mısır Arabaları İle Organizasyonlardayız.

Popcorn Arabası Kiralama İstanbul ve Patlamış mısır, dünyanın her yerinde neredeyse herkesin severek tükettiği mükemmel bir eğlenceliktir ki, kimilerimiz için karın doyuran bir seçenek olduğu dahi söylenebilir.

patlamış mısır makinası kiralama

Siz de sınırları zorlayan sunumlar yapmak istiyorsanız herhangi bir organizasyonda kullanılmak üzere Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti alabilir, konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Tabii patlamış mısır arabası hizmetini yalnızca ücretsiz sunumlarda kullanmak zorunda da değilsiniz. Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti ile 17 Yıldır Devam Ediyor.

popcorn arabası ücretleri

Popcorn Arabası Modelleri İçin Bizden Bilgi Alın.

Dilerseniz hizmeti sürekli veya süreli alarak ticari işletmenizde yeni bir ürün grubunu müşterilerinize sunabilirsiniz. He ne maksatla kullanacak olursanız olun, bizim size sunacağımız patlamış mısır arabası makinelerle mükemmel bir çözümü elde etmiş olacaksınız. Dilediğiniz süre ile kullanabileceğiniz, modern teknolojiye sahip araçlarımızı kiralamak için biziz arayınız. En uygun çözümleri en uygun koşullarla elde etmek için en doğru seçenekler şimdi hizmetinizde.

popcorn arabası fiyatı

İstanbul’da Popcorn Arabası Kiralama k Artık Çok Kolay.

özellikle sinema gösterimleri ve şirket motivasyon günlerinde gelen çalışanlara farklı bir sunum yapmak için bizi arayan müşterilerimize hizmet sunuyoruz. son yıllarda sünnet düğün merasimleri ve doğum günlerinde popcorn dağıtımı yapmaktayız.

ayrıca fuar organizasyonlarında standa müşteri çekmek için patlamış mısır dağıtımı yapmaktayız. patlamış mısırcı elemanlarımız tecrübeli kişilerdir. sizin istediğiniz etkinlik alanına kadar arabalarımızı getiriyoruz.

fuar organizasyonu popcorn arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Ve Popcorn Arabası Kiralama Servisi İle Sizlere Sunuyoruz. 0532 692 98 48

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Popcorn Arabası Kiralama İstanbul” üzerine 3 düşünce

didem tanerYayın tarihi  10:17 pm - Ara 12, 2017

Merhabalar;

8 Ekim Cumartesi günü gerçekleşmesi planlanan organizasyonumuz ile ilgili tarafınızdan fiyat teklifinizi rica ediyorum.

Teşekkürler

İyi Çalışmalar

Yer: Anadolu Yakası

Kişi Sayısı: 100

Tarih: 8 Ekim // 12:00 – 19:00

Panayır Yiyecekleri: Pamuk Şeker – Pop Corn – Osmanlı Macunu – Osmanlı Şerbeti – Kahveci Güzeli – Sahlepçi – Bozacı – Elma Şekeri – Bardak Mısır – Kestane – Lokma –Çikolata Şelalesi – Kağıt Helva

nejla kayaYayın tarihi  11:54 am - Ara 13, 2017

Merhabalar,

Tanıtım şenliği etkinliklerimizde yarım gün olarak simitçi, dondurmacı, limonatacı, mısırcı, popcorn vb. tedarik ediyor muydunuz ? Mümküne fiyat teklifinizi rica edebilir miyiz, teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Kind regards, Saygılarımla…

Dilek Demir YılmazYayın tarihi  9:24 pm - Tem 18, 2018

merhabalar,

Şirketimiz Çalışanlarına ücretsiz Motivasyon atıştırmalıkları dağıtmaktadır. Merkez ofisimizde 950 kişi bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda aşağıdaki iki ürün için fiyat vermenizi rica ederiz.

950 adet elma şekeri fiyatı,

950 kişiye yetecek sayıda patlamış mısır arabası ve popcorn kiralama.

Teşekkürler,
İyi çalışmalar

Mesajınızı bırakın