• 0532 692 98 48

Kağıt Helva Satışı – Kağıt Helva Standı Kiralama

Kağıt Helva Satışı – Kağıt Helva Standı Kiralama

Kağıt Helvacı Standı Ve Kağıt Helva Arabası Kiralama

kağıt helvacı kiralama

Kağıt Helva Satışı – Kağıt Helva Standı Kiralama

Kağıt Helva Satışı – Kağıt Helva Standı Kiralama Kağıt Helva Satışı Ve Standımızla; Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Düğün Organizasyonları Misafirlerinize Rahatlıkla İkram Edebilisiniz. kağıt helvacı satışı için sipariş verebilirsiniz. kağıt helva arasına koyduğumuz dondurma ile farklı lezzetler oluşturuyoruz. ayrıca lokma standı kiralayabilirsiniz. dağıtım elemanı da tedarik edebiliyoruz.Kağıt Helva Satışı - Kağıt Helva Standı Kiralama

Organizasyonlarınız İçin Yeni Bir Lezzet Olan Kağıt Helva Arası Dondurma Hizmetimiz Başlamıştır. Kağıt Helva Arabası Ve Dondurmalı Kağıt Helva Standımız, Elemanlarımız Ve Ürünlerimiz Hijyen Kurallarına Uygundur.

KÂĞIT HELVACI KİRALAMA

Mükemmelliğin ayrıntılarda gizli olduğunu hepimiz çok iyi biliriz. Ev sahibi olduğumuz etkinliklerin güzel geçmesi için ve hatta mükemmel olması için bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan en önemlisi de gelen misafirlere değer verdiğimizi gösteren ikramlarımızın nasıl olacağı ile alakalıdır.

Bilindik ve herkes tarafından yapılabilen ikramlar da mutlaka güzeldir ama mükemmel olmak için farklı bir şeyler yapmak gerekmektedir. Farklı ikramlardan birisi de gelen misafirlere kâğıt helva ikram edilmesidir.

Kâğıt helva küçük bir ikram olsa da birçok kişi tarafından sevilen ve beğenilerek tüketilen çok hoş bir atıştırmalıktır. Bu nedenle de artık tüm organizasyonlarda Kâğıt helvacı kiralama hizmeti, talep edilen ikramlardan ve detaylardan birisi olmuştur.

Kağıt Helva Fiyatları Ve Kağıt Helvacı Standları Hakkında Genel Bilgi Alabilirsiniz.

0532 692 98 48

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Kağıt Helva Satışı – Kağıt Helva Standı Kiralama” üzerine bir düşünce

Çiğdem ZeytinciYayın tarihi  8:13 pm - Ara 13, 2017

Merhabalar, Ramazan ayında, iftar zamanı feshane konseptinde yaklaşık 500 – 700 kişilik etkinlik planlamaktayız. Aşağıdakiler için fiyat teklifi rica ediyoruz. Yiyecek arabalarını 350 kişilik olarak düşünebilirsiniz.

Pamuk Şeker, Osmanlı Şekeri
Osmanlı Macunu, Maraş Dondurması
Kağıt Helva, Kahveci Güzeli
Elma Şekeri, Horoz Şekercileri
Lokmacı kiralama, Patlamış Mısır
Haşlanmış Mısır, Közde Mısır

Teşekkürler, iyi çalışmalar..

Mesajınızı bırakın