• 0532 692 98 48

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları

Osmanlı Macunu Kiralama Hattı

kiralık pamuk şekerci

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları ve sipariş hattı, Şekerleme, özellikle çocuklar için osmanlı macunu satışhayatın en önemli bileşenlerinden bir tanesidir ki yetişkinlerin de zaman zaman lezzetli şekerlemeleri arzu ettikleri bir gerçektir. Tabii modern endüstri koşullarında sağlıklı şekerlemeler ulaşmak hayli güç, hatta neredeyse imkansızdır.

Zira tükettiğimiz neredeyse he ürün ciddi şekilde boyar maddeler ve tatlandırıcı ve koruyucular içerir ki, doğal olmayan bu bileşenler sağlıksız da olabilmektedir.

Osmanlı Macunu kiralama servisi ve hizmeti

Pekiyi, meyvelerden yapılan ve içerisinde ağır kimyasallar bulunmayan Osmanlı macunu kiralama hizmetinden faydalanmak, misafirlerinize kültürel değerlerimizin en lezizlerinden birisi ile servis yapmak istemez misiniz?

Sizlere orjinaline sadık kalınarak üretilen Osmanlı macunu tatlısını, yine sunumu da en otantik biçimde yapılan Osmanlı macunu kiralama hizmetlerimiz kapsamında verebiliriz. Hemen arayın, sizin için en uygun çözümleri seferber edelim ve en uygun koşullarda sizlere sunalım.

osmanlı macunu sipariş

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları Ve Sipariş Hattı

Şekerlemeler, gerek eğlencelik olarak tüketilebilmekte gerekse misafir ağırlarken vazgeçilmez sunum öğeleri olabilmektedir. Osmanlı macunu satış ve sipariş hizmetlerimiz kapsamında sizlere şekerlemelerin en sağlıklılarından olan Osmanlı Macunu sunuyor ve benzersiz tada en uygun koşullarda sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

MeyvelerdenKiralık Osmanlı Macunu Satış Ve Sipariş Hattı yapılan, ağır kimyasallar içermeyen ve muhteşem tadı ile damağınızda şölen yaratan lezzetlere ulaşmak şimdi çok kolay. Bize hemen ulaşabilir, bu benzersiz ürünleri en uygun koşullarda satın alabilirsiniz. tarihi osmanlı macun şekeri tarafımızdan yapılıp sizlere sunulmaktadır. tamamıyla organik ve en orijinal haliyle sizlere sunulmaktadır. otantik ve osmanlı kıyafetleri ile en şık haliyle sunum yaparak misafirlere dağıtım yapıyoruz.

Kiralık Osmanlı Macunu tepsisi ve çubukları

Farklı meyve aromaları bulunan ürünlerimizde, en yüksek hijyen koşullarını benimsemekte ve en sağlıklı sonuçları elde etmenizi sağlamaktayız. Ürünlerimize erişmek için tek yapmanız gereken bizi arayarak sipariş vermek. Size en iyi ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracağız. Osmanlı macunu satış ve sipariş hizmetlerimiz yılın her döneminde verilmektedir ve dilediğiniz miktarda sipariş karşılanabilmektedir.

Osmanlı macunu sipariş verebilirsiniz. ayrıca macun çubuğu, kapağı ve tepsisini satın almak için bizden bilgi alın.

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları” üzerine 5 düşünce

Özge TopYayın tarihi  10:41 pm - Ara 12, 2017

Merhabalar,

Biz ekip arkadaşlarımız için bir şirket etkinliği düzenlemeyi düşünüyoruz 14.30-15.30 saatleri arası 1 saat sürecek bir etkinlik.

Nostaljik sokak satıcıları başlığı altında ilgimizi çeken hizmetleriniz ise;

Popcorn,

Pamuk Şeker,

Osmanlı Macunu,

Salep,

Bunlarla ilgili ayrı ayrı fiyat bilgilendirmesi yapabilirseniz çok sevinirim. Etkinliğimiz Zorlu AVM yakınlarında olacaktır.

İnsan Kaynakları

nazlı altuğYayın tarihi  7:01 pm - Ara 13, 2017

Merhabalar,

Telefon görüşmemize istinaden, 8-9 Mayıs tarihlerinde Dalyan Club’da gerçekleşecek olan kermes organizasyonu için sizden 1000 kişilik( 500 kişilik pamuk şeker 500 kişilik popcorn olacak şekilde) fiyat almıştık.

Bu tarihlerde müsaitliğinizin olup olmadığını ve ücret bilgisini tarafımıza en kısa sürede yazılı olarak bildirmenizi rica ederiz.

Teşekkürler, Dalyan Club

şenay yılmazYayın tarihi  8:10 pm - Ara 13, 2017

Merhabalar, 15 Haziranda Boğazda teknede gerçekleşecek olan iftar organizasyonumuz için yemekten sonra ikram edilmesi üzerine osmanlı macunu kiralama hizmeti almak istiyoruz.

100-150 kişilik bir şirket organizasyonumuz için bize teklif vermenizi rica eder, geri dönüşlerinizi bekleriz.

Saygılarımla,

rüya tetikliYayın tarihi  8:16 pm - Ara 13, 2017

Merhaba, ben bir mezunlar iftarı için osmanlı macunu arabası kiralama konsepti istiyorum. 500-600 kisilik bir program olacak bu. Ucreti ne kadar tutar mail atarsaniz sevinirim..

eda kadısoyuYayın tarihi  8:25 pm - Ara 13, 2017

Merhaba Mehmet Bey, Telefonda da konuştuğumuz gibi Osmanlı şerbet ikramı yapacağımız yerin adresi ,

Beykoz/İstanbul İkram yapılacak tarihler

12 Haziran Pazartesi 14 Haziran Çarşamba 17 Haziran Cumartesi her gün için saat aralığı 20:00 – 23:00

Başka bir bilgiye ihtiyacınız olur mu ? Mailime geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Mesajınızı bırakın