• 0532 692 98 48

Hayır Lokması Kiralama Servisi

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti

Hayır Lokması Kiralama Servisi – Son yıllarda vefat, cenaze ve mevlitlerde hayır lokması döküyoruz ve hayırlara vesile oluyoruz. Gelen tüm misafirler hayır lokmamız dan tadıyor.

Sizlerde ölülerinizin arkasından hayır yapmak için lokma döktürebilir ve Hayır lokmasını dostlarınıza ikram edebilirsiniz.

İstanbul’da hayır lokması döken firmamız ile profesyonel ekipmanlar ve uzman personeller ile her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu hijyen ve insan iletişimi dir. Sizlerde içiniz rahat şekilde lokma arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

hayır lokması

İstanbul Hayır Lokması Döktürmek İçin Ne Yapmalıyım?

Nostaljik sokak satıcılarımızdan biri olan hayır Lokması dağıtım hizmetleri firmamız tarafından yıllardır sizlere sunulmaktadır. Cenaze işlemlerinizin arkasından, mevlit organizasyonlarında, düğünlerin izde, açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı özellikle tercih edilmektedir.

Onlarca arabamız ve standımızla yüzlerce çalışanımız, temiz, hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. hamurun yapılması, pişirilmesi şerbete konulup sonra pet tabaklarda dağıtılır.

Baştan bitime kadar bütün organizeye kendimiz yapmaktayız kendi araçlarımızla gelip sizden sadece bir elektrik istiyoruz onun dışında tabağından çatalına nakliyesinden elemanına hamurundan şerbetine kadar her şey tarafımızdan karşılanmaktadır.

lokma dökme fiyatları

Mevlit Ve Cenazelerde Hayır Lokması Döktürmek Ve Hayırlara Vesile Olmak İçin Buradayız.

Hayır lokması dağıtımı uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir ama biz bunu profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Lokma arabası kiralama hizmeti ile sizlere en hijyenik ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Sizlerde kaliteli ve lezzetli bir lokma döktürmek istiyorsanız firmamızı arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hayır lokması kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi için 0(212) 531 99 44 irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

hayır lokması döktürmek istiyorsanız

 

Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin Kaç Gün Önce Aramalıyım?

Lokmacı Kiralama Hizmetlerimizi Açılış Organizasyonlarınızda, Lokmacı Kiralamalarını Sünnet Düğünlerinde Hizmetinizdeyiz.

Ramazan ayında iftar yemeklerinizde yine tatlı niyetine lokma ikram edebilirsiniz.

Özel davet ve toplantılarınızda lokma kiralama hizmeti sunabilirsiniz. Fuar organizasyonlarında lokma standlarımızla misafirlerinize lokma ikram edebilirsiniz.

en çıtır lokma döktürme hizmeti

En Uygun Lokmacı Kiralama Fiyatları

Lokmacı isteyen kişilere özel olarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Online platform üzerinden de yapmış olduğumuz hizmetlerimizi en hızlı şekilde lanse edecek adresimizde hemen sizlerde yerinizi alarak lokmacı konusunda ki ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılamayabilirsiniz.

Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak lokma konusunda ki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır.

En ucuz fiyattan şirketimize lokma siparişi vererek sizlerde özel davetlerinizde lokma döktürebilirsiniz. Lokmalar taze ve oldukça da lezzetlidir.

Lokmacı Kiralama Ve Hayır Lokması Döktürme

istanbulda lokmacı kiralamak isterseniz

Hayır Lokması Nasıl Yapılır?

Hayır Lokması Kiralama Servisi hamurdan bir miktar alınarak avuç içinde sıkılır ve avucun dışına taşan kısım, yağlanmış bir tatlı kaşığı yardımıyla alınarak kızgın yağa bırakılır.

Seri bir şekilde yağa atılan hamurlar, sürekli karıştırılarak her taraflarının kızarması sağlanır.

Kızaran hamurlar, kevgir yardımıyla yağdan alınarak soğuk şerbete bırakılır. Öncelikle su ve şeker kaynatılarak şerbet hazırlanır.

Kaynamaya başlayan şerbete limonun suyu da eklenerek bir taşım daha kaynatılır ve şerbet ocaktan alınarak soğumaya bırakılır.

Hayır Lokmacı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48

16 yıldır hizmet verdiğimiz sektörlerden biri olan hayır lokması kiralama servisi sizler için uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır devam ediyoruz.

Lokma arabaları ve lokmacı standı ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Lokma döktürmek için buradayız. Fiyatımıza, Lokma Üretim Makinesi, Lokma, Nakliye ve Özel Lokmacı kıyafetiyle elemanımız dahildir.