• 0532 692 98 48
  • info@panayiryiyecekleri.com

Çikolata Şelalesi Kiralama

Çikolata Şelalesi Kiralama

ÇİKOLATA ŞELALESİ STANDI & ÇİKOLATA ŞELALESİ KİRALAMAÇikolata Şelalesi Kiralama

Çikolata Şelalesi Kiralama

Çikolata Şelalesi Kiralama Hizmeti İle; Şirket Yemekleri, Doğum

Günleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonlarında Sıcak Çikolataya Ne Dersiniz? Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Sıcak Çikolata Şelalesi İle Şirket İçi Çalışanlarınıza Sürpriz yapabilirsiniz… Yıllardır Özel Organizasyonlara renk ve lezzet katmaya devam ediyoruz. nostaljik sokak lezzetleri ve nostaljik ikram arabaları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

çikolata şelalesi hizmeti

Çikolata Şelalesi Standı Kiralama Fiyatları

Yaptığımız organizasyonlarda gelen tüm davetlilerin yüzünde tebessüm ve sevinç oluşturan çikolata şelalesi etkinliğini sizde organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.  50 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar servisi imkanımız mevcuttur. çikolata şelalesinin yanında çilek, muz, gofret, bisküvi, ananas, üzüm, elma ve kivi gibi ürünlerde sunuyoruz. siz isteyin biz etkinliklerinize renk ve değer katalım.

 

Çikolata Şelalesi Kiralama Fiyatları için bizi çekinmeden arayın. 0532 692 98 48

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Çikolata Şelalesi Kiralama” üzerine bir düşünce

Çikolata Şelalesi Kiralama Servisi | Nostaljik Sokak SatıcılarıYayın tarihi  10:18 am - Oca 26, 2018

[…] stantlarımız partilerinizin ve her çeşit aktivitemizin en ilgi çekici noktası olacaktır. Çikolata şelalesi kiralama hizmetimiz için daha detaylı bilgiye ulaşmak ya da fiyat bilgisi almak bizi aramanız […]

Mesajınızı bırakın