• 0532 692 98 48
  • info@panayiryiyecekleri.com

Midye Dolma Kiralama

Midye Dolma Kiralama

Midye Dolma Arabası Kiralama Servisi

midyeciMidye Dolma Tezgahı İle; Şirket Yemekleri, Bayi Toplantıları, Özel Davetler, Piknik Organizasyonu, Panayır Ve

midye kiralama

Festivallerde Misafirlerinize Rahatlıkla İkram Edebilisiniz… Özellikle Sokak Konseptinde Yapacağınız Etkinliklerde Midyeci İle Misafirlerinize Farklı İkramlarda Bulunabilirsiniz. açık alanlarda sokak lezzetleri festivallerinde en güzel ve özel tat olan midyeci standı ile midyeyi misafirlerinize servis yapabilirsiniz.

Midyeci Fiyatları İçin Arayın.

Nostaljik Sokak Satıcılarımızdan Olan Midye Dolma Kiralama Hizmetimiz Bünyemizde Devam Etmektedir… Sizleri Eskilere Götürüyoruz. Eski Osmanlıdan Günümüze Kadar Gelen Midyeciler İle Sizlere Farklı Sunumlar Yapıyoruz. midyeyi en güzel limon ile tüketmek gerekir, limon ve midyenin buluşması ile ortaya muhteşem bir lezzet çıkıyor. midyeyi siz bir kere tüketin vazgeçemeyeceksiniz. midye dolma kendi üretimimiz olup en temiz ve hijyenik haliyle üretilip sizlere servis edilmektedir. türk insanının yüzyıllardır severek tükettiği midye dolma hizmetini en uygun fiyatlara ve en şık standlarla sizlere ikram etmekteyiz. 50 kişiden 1.000 kişiye kadar midye dolma hizmetini organizasyonlara adresinize kadar ulaştırmaktayız.

Midyeci Standı Ve Tezgahı Kiralama Ücretleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Arayın. 0532 692 98 48

midye dolma ücreti

sokakarabalari

pamuk şeker arabaları, osmanlı macunu satışı, popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama servisi için bize ulaşın.

Mesajınızı bırakın